Čeština   English  

17. ROČNÍK 1984

Souhrnné informace z Mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PANOFORTE
26. - 28. října 1984

 

POROTA

Předseda  
Pavel Štěpán   ČSSR
   
Členové  
M. Kurteva   Bvulharsko
G. Nador   Maďarsko
H. Sahling  Německo
E. Fischerová   ČSSR
V. Topinka   ČSSR
H. Pelikánová   ČSSR
Z. Duchoslav  ČSSR
E. Pappová   ČSSR
   
Tajemnice  
M. Veselá ČSSR

 
 

STÁT / ÚČASTNÍCI

1. kategorie

2. kategorie

3. kategorie

4. kategorie

 

       

ČSSR

14

22

17

14

Bulharsko

1

2

3

2

Maďarsko

-

-

-

1

NDR

1

2

-

5

Polsko

-

-

2

3

Rumunsko

-

1

-

4

SSSR

-

3

1

2

 

       
CELKEM  16  30  23  31
 



    VÝSLEDKOVÁ LISTINA            
                 
    I. KATEGORIE       II. KATEGORIE    
                 
  1 Stojkov Todorov Asen    Bulharsko   1 Vehlčev Jasen    Buharsko  
  2 Pospíšilová Martina    ČSSR   2 Colova Zornica    Buharsko  
  2 Tomek Martin     ČSSR   2 Stirbat Raluca    Rumunsko  
  3 Bajuszová Magdaléna    ČSSR   3 Bajuszová Magdaléna    ČSSR  
  ČU_1 Meinel   Christian  Německo   3 Brynda Jiří   ČSSR  
  ČU_1 Vlachová Andrea   ČSSR   3 Burkhardt Stefan    Německo  
    Brožová Irena  ČSSR   3 Novák Petr    ČSSR  
    Buchlová Eva  ČSSR   ČU Ivanova Nina SSSR  
    Hanáček Roman  ČSSR   ČU Sekera Miroslav  ČSSR  
    Hýlová Jaroslava  ČSSR     Bartoňová Lucie  ČSSR  
    Chudý Tomáš  ČSSR     Gregor Petr  ČSSR  
    Mareček David  ČSSR     Heyne Daniel   Německo  
    Paroulková Veronika  ČSSR     Hořejší Edita  ČSSR  
    Prunerová Klára  ČSSR     Jokschová Olga  ČSSR  
    Vachalová Veronika  ČSSR     Kaas Jaroslav    ČSSR  
    Velebová Andrea  ČSSR     Kangron Piret   SSSR  
            Lagová Renata  ČSSR  
            Loskotová Miroslava  ČSSR  
            Ludvíčková Anna ČSSR  
            Melišová Barbora  ČSSR  
            Mikotová Anna    ČSSR  
            Nováková Marie  ČSSR  
            Pechanec Robert  ČSSR  
            Petr Jan   ČSSR  
            Štědroň Miloš  ČSSR  
            Štěpánová Markéta   ČSSR  
            Štěrbák František  ČSSR  
            Toufalová Iva  ČSSR  
            Vaněk Pavel  ČSSR  
            Volkova Evelina    SSSR  
                 
    III. KATEGORIE       IV. KATEGORIE    
                 
  1 Genova Angelika   Bulharsko   1 Buga Ieronym  Rumunsko  
  1 Lisak Magdalena   Polsko   1 Lichnovská Renáta   ČSSR  
  2 Jančíková Halina    ČSSR   2 Pipek Jan    ČSSR  
  2 Solonková Ivona   ČSSR   3 Kneissel Susann    Německo  
  3 cena nebyla udělena  …….   3 Simon Izabella   Maďarsko  
  ČU Beránková Jitka  ČSSR   ČU_1 Rada Martin    ČSSR  
  ČU Ježková Giovanna   ČSSR   ČU_1 Savelina Mileva    Bulharsko  
  ČU Průcha David   ČSSR   ČU Hajdu Andrea    Německo  
    Bednářová Mária    ČSSR   ČU Kaido Tani    Německo  
    Bogomolova Nataša   SSSR   ČU Maxim Ioana   Rumunsko  
    Boudníková Kateřina  ČSSR     Csala Adam    Polsko  
    Čech František    ČSSR     Černá Romana    ČSSR  
    Čechová Jitka  ČSSR     Ene  Catalin Daniel  Rumunsko  
    Čierná Eva  ČSSR     Fidlerová Alice    ČSSR  
    Dimitrova Maleva Kalina    Bulharsko     Gogačeva Ludmila    Bulharsko  
    Fuchs Robert    ČSSR     Hádková Milena  ČSSR  
    Karlíček Petr    ČSSR     Héderváriová Silvie  ČSSR  
    Kempfová Monika    ČSSR     Chlynova Naděžda    SSSR  
    Králová Alena   ČSSR     Kišová Romana  ČSSR  
    Kucarova Fani Svetoslava   Bulharsko     Kopinski Piotr   Polsko  
    Lacková Veronika    ČSSR     Kurfürstová Martina    ČSSR  
    Paleta Igor  ČSSR     Kuzníková Radmila  ČSSR  
    Poloková Joanna   ČSSR     Minaříková Jaroslava  ČSSR  
    Stefanova Gen. Angelika  Polsko     Paseková Eva  ČSSR  
    Střítecká Krista    ČSSR     Peter Martin  ČSSR  
            Ratiu Dan Eugen  Rumunsko  
            Rudčenko Ondřej  ČSSR  
            Kneisl Susann    Německo  
            Tani Kaido     SSSR  
            Zsala Katarzyna     Polsko  
 

ZVLÁŠTNÍ CENY
Cena ministerstva školství ČSR pro nejúspěšnějšího pedagoga:
Marta Toaderová

Cena Tibora Kátaie

Lichnovská Renata

Cena ČHF
Lichnovská Renata



 
  KONCERT VÍTĚZŮ
   
1. Bajuszová Magdaléna   J. Hatrík: Temný kout mi nedá spát
2. Tomek Martin    B. Bartók: Perpetim mobile
  E. Adler: Sen
  O. Komarnickij: Etuda
3. Pospíšilová Petra   B. Smetana: Lístek do památníku č. 2
4. Stojkov Asen Todorov   S. Majkapar: Variace f moll
  T. Stojkov: Hra
5. Brynda Jiří   J. S. Bach: Fuga a moll
6. Burghardt Stefan   E. Grieg: Nocturno
7. Novák Petr   G. F. Hāndel: Fughetta
8. Colova Zornica Nikolajeva   D. Kabalevskij: Preludium a fuga
  D. Pekejlev: Veverka
9. Stirbat Raluca   W. A. Mozart: Rondo D dur
10. Velčhev Jasen    W. A. Mozart: Variace D dur
  V. Stojanov: Chorovod
11. Jančiková Halina   J. S. Bach: Francouzská suita E dur (3 části)
12. Solonková Ivona  J. Haydn: Sonáta h moll (1. věta)
13. Lisak Magdalena   R. Schuman: ABEG variace op. 1
14. Genova Aglika Stefanova    F. M. - Bartholdy: Rondo capriciosso
15. Simon Izabella   F. Liszt: La Leggerezza
16. Kneissl Susann   J. N.Hummel: Rondo Es dur op. 120
17. Pipek Jan   C. Debussy: Ohňostroj
18. Lichnovská Renata   V. Novák: Triste
  Inquieto
 

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.