Čeština   English  

18. ROČNÍK 1985

Souhrnné informace z Mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE 
25. - 27. října 1985

POROTA

Předseda  
Pavel Štěpán   ČSSR
   
Členové  
M. Kurteva   Bulharsko
H. Sahling  Německo
I. Janíčková  ČSSR
J. Čermák   ČSSR
Z. Duchoslav   ČSSR
E. Pappová  ČSSR
J. Duras - CSSR ČSSR

 

 

STÁT / ÚČASTNÍCI

2. I. KATEGORIE

II. KATEGORIE

III. KATEGORIE

IV. KATEGORIE

 

       

ČSSR

12

30

11

13

Bulharsko

1

2

4

4

Maďarsko

1

2

 -  -

Estonsko

 

1

   

Německo

1

1

 3

7

Polsko

   -  -

3

Rumunsko

3

4

 -

2

SSSR

 -

2

 -

3

 

       

CELKEM

18

42

18

32



 

    VÝSLEDKOVÁ LISTINA            
                 
    I. KATEGORIE       II. KATEGORIE    
                 
  1 Stojanov Viktor    Bulharsko   1 Hespere Jurmo    Estonsko  
  2 Meinel Christian    Německo   1 Stirbat Raluca   Rumunsko  
  3 Němcová Libuše   ČSSR   2 Bajuszová Magdaléna    Slovensko  
  ČU Bosák Michal    ČSSR   2 Angelova Anna    Bulharsko  
  ČU Butnaru Laura Andrea   Rumunsko   3 Schulz Siiri   Německo  
  ČU Gáspár Róbert    Maďarsko   3 Přibyl Luboš   ČSSR  
  ČU Káňová Vladimíra   ČSSR   3 Bogányi Gergely    Maďarsko  
  ČU Paroulková Veronika    ČSSR   ČU_1 Petrova Mirela    Bulharsko  
    Brožová Irena  ČSSR   ČU_1 Sekera Miroslav    ČSSR  
    Haltenwanger Brigitte Karla    Rumunsko   ČU_1 Fraňková Jitka    ČSSR  
    Holoubková Lydie  ČSSR   ČU_1 Koczor Péter   Maďarsko  
    Hušková Kateřina  ČSSR   ČU_1 Mirabela Anna Dina   Rumunsko  
    Kohoutová Barbora    ČSSR   ČU Smejkalová Sylva    ČSSR  
    Makovičková Eva  ČSSR   ČU Kollert Jiří    ČSSR  
    Merunková Martina  ČSSR   ČU Novák Petr    ČSSR  
    Popovici Andrea Christina  Rumunsko   ČU Lysov Denis   SSSR  
    Stajner Petr  ČSSR     Smejkalová Sylva  ČSSR  
    Zamborská Zuzana  ČSSR     Chudý Tomáš  ČSSR  
            Jokschová Olga  ČSSR  
            Loskotová Miroslava  ČSSR  
            Štěpánová Markéta  ČSSR  
            Dudová Marie  ČSSR  
            Bugová Rita  ČSSR  
            Hreňo Jan  ČSSR  
            Dybová Andrea  ČSSR  
            Kaas Jaroslav  ČSSR  
            Hroudová Hana  ČSSR  
            Bajuszová Magdaléna  ČSSR  
            Přibyl Luboš  ČSSR  
            Gregoriades Filip  ČSSR  
            Korselt Jan  ČSSR  
            Ludvíčková Adéla  ČSSR  
            Gregor Petr  ČSSR  
            Jelínková Michaela  ČSSR  
            Rovderová Erika  ČSSR  
            Sekera Miroslav  ČSSR  
            Bugova Rita   ČSSR  
            Kass Jaroslav   ČSSR  
            Liščik Anna    SSSR  
            Stefanescu Georg. Violetta  Rumunsko  
            Svejkovský Jan   ČSSR  
            Teclu Gabriel   Rumunsko  
                 
    III. KATEGORIE       IV. KATEGORIE    
                 
  1 Schimmer Ragna    Německo   1 Köllner Nicola    Německo  
  2 Petrov Ivan    Bulharsko   1 Simon Sabine    Německo  
  2 Solonková Ivona    ČSSR   2 Stojčeva Rozina    Bulharsko  
  3 Erhartová Daniela    ČSSR   2 Voght Lars   Německo  
  3 Rutzenhoff Petra   Německo   3 Hohnbaum  Silke    Německo  
  ČU_1 Karlíček Petr    ČSSR   3 Müller Christian    Německo  
  ČU_1 Trajanov Plamen    Bulharsko   ČU_1 Fidlerová Alice   ČSSR  
    Bajuzsová Jana   ČSSR   ČU_1  Panajotova Svetosara  Bulharsko  
    Bednářová Marie  ČSSR   ČU_1 Pärkma Reet   SSSR  
    Dimitrovova Maleva Kalina  Bulharsko   ČU Pažický Peter   ČSSR  
    Ivan Petrov - Bulharsko Bulharsko   ČU Petrova Anna   SSSR  
    Janošík Michal  ČSSR     Brenneis Mariam   Německo  
    Kempfová Monika   ČSSR     Čechová Jitka  ČSSR  
    Melíšková Žofia  ČSSR     Dragoi Horia Sabin  Rumunsko  
    Průcha David  ČSSR     Eespere Jürmo    SSSR  
    Schimer Ragna    Německo     Fialová Miriam    ČSSR  
    Šipláková Eva  ČSSR     Floriánová Jarmila  ČSSR  
    Toupalová Iva  ČSSR     Gratianu Sorin Gérard  Rumunsko  
            Hajdu Andrea  ČSSR  
            Janečková Petra  ČSSR  
            Korcová Milada  ČSSR  
            Kvapílková Helena  ČSSR  
            Marinova Stela   Bulharsko  
            Poloková Joana    ČSSR  
            Rádlová Jana    ČSSR  
            Stanislav Wallis   Polsko  
            Stoyscheva Rositza   Bulharsko  
            Vendula Štěpánková ČSSR  
            Vogt Lars   Německo  
            Warniello Daria    Polsko  
            Zabrzenska Bernadetta    Polsko  
            Zemánková Marcela  ČSSR  

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.