Čeština   English  

21. ROČNÍK 1988

Souhrnné informace z mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE  
4.- 6. listopadu 1988


POROTA


Předseda  
Pavel Štěpán   ČSSR
   
Členové  
Milena Aksionová   SSSR
Jaroslav Čermák   ČSSR
Eva Fischerová   ČSSR
Milena Kurteva   Bulharsko
György Nador   Maďarsko
Marie Zegalska  Polsko
Herbert Sahling   Německo
Petr Slavík   ČSSR
Marta Toaderová   ČSSR
Vladimír Topinka   ČSSR
   
Tajemnice  
Miloslava Fenclová ČSSR



 

STÁT / ÚČASTNÍCI

I. KATEGORIE

II. KATEGORIE

III. KATEGORIE

IV. KATEGORIE

 

 

 

 

 

ČSSR

17

18

19

16

Litva

-

-

1

 

Bulharsko

-

1

3

2

Estonsko

-

1

-

1

Maďarsko

-

3

5

 -

Germany

-

2

1

3

Poland

-

3

-

1

Rumunsko

-

-

2

1

SSSR

-

2

3

2

 

 

 

 

 

CELKEM

17

30

34

26





    VÝSLEDKOVÁ LISTINA            
                 
    I. KATEGORIE       II. KATEGORIE    
                 
  1 Cibulková Markéta  ČSSR   1 Zsoldos Bálint   Maďarsko  
  2 Madarasová Iveta   ČSSR   2 Hallingu Karin    Estonsko  
  2 Sedmíková Klára    ČSSR   2 Semova Ruža    Bulharsko  
  3 Tuláková Zuzana   ČSSR   2 Sprenger Ingrid    Německo  
  ČU Divoký Jan   ČSSR   3 Reschke Dagmar   Německo  
  ČU Langerová Šárka    ČSSR   3 Vékes Erzsébet    Maďarsko  
  ČU Syrovátková Karolína    ČSSR   3 Zamborská Zuzana    ČSSR  
    Baboráková Štěpánka  ČSSR   ČU Kohoutová Barbora    ČSSR  
    Chlebníčková Petr  ČSSR   ČU Trunova Julia    SSSR  
    Janovská Veronika  ČSSR     Berkovská Ilona  ČSSR  
    Klinderová Jana  ČSSR     Bernardová Petra  ČSSR  
    Krpatová Gabriela  ČSSR     Drhová Jana  ČSSR  
    Ochozková Marie  ČSSR     Hajasová Zuzana  ČSSR  
    Peschík Martin  ČSSR     Holeksa Hana    Polsko  
    Petřeková Martina  ČSSR     Holková Renáta  ČSSR  
    Škarková Kateřina  ČSSR     Jagla Agnieszka    Polsko  
    Voplakalová Olga  ČSSR     Konopa Onfřej  ČSSR  
            Konrádová Olga  ČSSR  
            Merunková Martina  ČSSR  
            Nováček Libor  ČSSR  
            Paroulková Veronika  ČSSR  
            Policiňska Marta    Polsko  
            Sendreiová Eva  ČSSR  
            Sporka Adam  ČSSR  
            Šimordová Kamila  ČSSR  
            Šimordová Lenka  ČSSR  
            Valér Miko  ČSSR  
            Zámečníková Dagmar  ČSSR  
            Zinčenko Aglaja    SSSR  
            Zsoldos Bálint    Maďarsko  
                 
    III. KATEGORIE       IV. KATEGORIE    
                 
  1 Lakissova Viktoria    SSSR   1 Heyne Daniel   Německo  
  1 Přibyl Luboš    ČSSR   2 Kežyté Skirmante    Estonsko  
  2 Zlatkova Zlatka    Bulharsko   3 cena nebyla udělena .......  
  3 Fraňková Jitka    ČSSR   ČU Kvapilová Ladislava    ČSSR  
  3 Gadvalaité Guoda    Litva   ČU Menšíková Irena    ČSSR  
  3 Poppova Emília    Bulharsko   ČU Novák Patr   ČSSR  
  ČU Flajšingrová Alice    ČSSR   ČU Popova Lilia Vasileva    Bulharsko  
  ČU Józsa Péter    Maďarsko   ČU Popp Marret    Německo  
  ČU Ludvíčková Adéla    ČSSR   ČU Wasserbauerová Pavla    ČSSR  
  ČU Polívka Jan    ČSSR     Bolkova Evelina    SSSR  
    Alexandrescu Alberta    Rumunsko     Drlík Bohumil  ČSSR  
    Bendová Andrea  ČSSR     Edita Hořejší ČSSR  
    Dvořáková Hana  ČSSR     Erdélyiová Zuzana  ČSSR  
    Francová Gabriela  ČSSR     Gabrielová Veronika  ČSSR  
    Franke Claudia   Německo     Chwajolová Joana  ČSSR  
    Hniličková Jana  ČSSR     Kutová Anna  ČSSR  
    Chudý Tomáš  ČSSR     Larisa Veronika    SSSR  
    Jakubíčková Jiřina  ČSSR     Matějová Petra  ČSSR  
    Kalhous David  ČSSR     Pechanec Róbert  ČSSR  
    Kertész Judit    Maďarsko     Pernica Pavel  ČSSR  
    Loskotová Miroslava ČSSR     Savova Mariana   Bulharsko  
    Lukáš Michal ČSSR     Stirbat Raluca    Rumunsko  
    Majdanova Marina   SSSR     Straková Jaroslava  ČSSR  
    Morva Péter  Maďarsko     Stysz Wojciech    Polsko  
    Muscalius Mariana  Rumunsko     Toupalová Iva  ČSSR  
    Nahkur Ave   SSSR     Vlková Laura  ČSSR  
    Pospíšilová Petra ČSSR     Zimmermann Simone    Německo  
    Sekera Miroslav ČSSR          
    Sokolová Anna ČSSR          
    Stejskalová Tereza ČSSR          
    Szakács Istvan  Maďarsko          
    Szakács Zoltán   Maďarsko          
    Šterbák František ČSSR          
    Trendafilov Georgi   Bulharsko          

 


ZVLÁŠTNÍ CENY

Cena pro nejúspěšnějšího československého pedagoga:
Eva Kočárková

Cena pro nejlepšího československého účastníka:
Luboš Přibyl

Cena za interpretaci soudobé české skladby:
Ingrid Sprenger

 


 
  KONCERT VÍTĚZŮ
   
1. Zuzana Tuláková   J. Hatrík: Tmavý kout mi nedá spát
2. Klára Sedmíková   K. slavický: Zlý sen a Toccatina
3. Iveta Madarasová    V. Novák: Ukolébavka
                                     K. Slavický. Etuda č. 3
4. Ruža Semova   F. Chopin: Polonéza gis moll
5. Ingrid Sprenger  K. Slavický: Etudy 1, 2, 4, 5, 6, 7, 12
6. Bálint Zsoldos   W. A. Mozart: Fantazie d moll
7. Zlatka Zlatkova   Ch. C. Saint-Saëns: Allegro-appassionato
8. Viktoria Lakisova   J. S. Bach: Preludium a fuga D dur
                                    J. Haydn: Sonata D dur (1. věta)
9. Luboš Přibyl W. A. Mozart: Variace D dur
10. Skrimante Kežyté  B. Dvarionas: Sonatina gis moll
                                    J. Haydn: Sonata Es dur

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.