Čeština   English  

32. ROČNÍK 1999

Souhrnné informace z mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE
11. - 13. listopadu 1999



POROTA


Předseda  
Dagmar Šimonková Česká repuiblika
   
Členové  
Petr Slavík  Česká repuiblika
Vladimír Topinka   Česká repuiblika
Joseph Stanford   Jihoafrická republika
Diane Andersen  Belgie
Herbert Sahling   Německo
Walter Groppenberger   Rakousko
   
Tajemnice  
Michaela Ozomová Česká repuiblika




 
STÁT / ÚČASTNÍCI
1. kategorie 2. kategorie 3. kategorie
       
Česká republika 1 3 5
Bělorusko  - 3  -
Bulharsko 1  -  -
Estonsko  -  - 2
Jihoafrická republika  - 2 2
Jugoslávie 1  - 1
Německo 1 3  -
Polsko 1  -  -
Rakousko  - 1  -
Rusko 4 2 5
Slovensko 1  -  -
Taiwan 1 2 1
Ukrajina 5 5 2
Makedonie  -  - 2
       
CELKEM 16 21 20

 

 
 
    VÝSLEDKOVÁ LISTINA                    
                         
    I. KATEGORIE       II. KATEGORIE       III. KATEGORIE    
                         
  1 Markin Sergej    Rusko   1 Sayfulyaeva Elmira   Bělorusko   1 Uhlík Jakub   ČR  
  2 Grigorovich Nastja    Rusko   1 Sobol Alexej   Bělorusko   1 Sidorova Tatjana   Rusko  
  3 Godjevac Maria    Jugoslávie   2 Kolpakova Katja    Rusko   2 Gerasimovska Ognenka    Makedonie  
    Gusak Ilona   Ukrajina   3 Biarozkina Hanna   Bělorusko   2 Poll Mihkel    Estonsko  
    Haisig Anna   Polsko     Ambrožová Lenka   ČR   3 Lechanov Ilja   Rusko  
    Handzušová Bára   ČR     Berezkina Anna    Bělorusko     Dubnová Anna   ČR  
    Kočetkova Darja    Rusko     Gapočka Jana   Ukrajina     Gatachewová Elizabeth    ČR  
    Kuan-I Chen Albert   Taiwan     Chang Jacky    Německo     Gjorčeva Simona    Makedonie  
    Misjo Alena    Ukrajina     Chen Ying-Li  Taiwan     Gorjačeva Anna   Rusko  
    Ott Asuka Celina Mona  Německo     Choljavickaja Jekaterina    Ukrajina     Chalubrina Tatjana   Rusko  
    Petkova Angelova  Natali  Bulharsko     Kalužnaja Naděžda    Ukrajina     Kopyrina Angelina   Rusko  
    Petrova Maria    Ukrajina     Kerberová Zuzana    ČR     Kozák Jakub    ČR  
    Safarova Gulnara  Rusko     Krajinska Iryna    Ukrajina     Labuschagne Karien    JAR  
    Sedjuk Igor    Ukrajina     Kravčenjuk Tanja   Ukrajina     Laurens Nico   JAR  
    Semak Zoriana   Ukrajina     Lai Ching-Min  Taiwan     Levíček Jiří    ČR  
    Šranko Vladimír    SK     Lozanov Veličko    ČR     Lin Yu-Shan  Taiwan  
            Mennen Mathilda   JAR     Pavlova Helen    Ukrajina  
            Ott Sara Alice   Německo     Piščanec Miroslav    Jugoslávie  
            Paratore Stephano    Německo     Rannat Ragner  Estonsko  
            Sedmickaja Olga    Rusko     Sushanova Victoria   Ukrajina  
            Swart Danielle    JAR          
            Tuppy Hemma    Rakousko          




BODOVÁ HODNOCENÍ FINALISTŮ - 1999



 

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.