Čeština   English  

8. ROČNÍK 1975

Souhrnné informace z Mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE 

6. - 9. listopadu 1975

 

POROTA

Předseda  
Pavel Štěpán   Praha
   
Členové  
V. Čanová  Ostrava
V. Kameníková   Praha
E. Kleinová   Praha
M. Kühnová  Brno
E. Müllerová   Praha
E. Pappová  Bratislava
V. Topinka   Praha

 
 

STÁT / ÚČASTNÍCI

1. kategorie

2. kategorie

3. kategorie

ČSSR

35

16

7

Bulharsko

-

2

4

Litva

-

3

-

Maďarsko

-

1

2

NDR

-

3

3

       

CELKEM

35

25

16

 


  VÝSLEDKOVÁ LISTINA                  
                     
  I. KATEGORIE       II. KATEGORIE       III. KATEGORIE  
                     
1 Kalousová Ingrid   ČSSR   1 Puisyté Neringa   Litva   1 Vodeničarov Bojan   Bulharsko
2 Šabaka Luděk  ČSSR   2 Kovalskis Aleksandras    Litva   2 Czalog Gabor    Maďarsko
2 Kociánová Jana    ČSSR   3 Dikčius Arunas    Litva   3 Fraňková Ludmila    ČSSR
2 Patočková Jana    ČSSR   3 GiurkovaMariana   Bulharsko   3 Macharáčková Jana   ČSSR
3 Kotek Martin    ČSSR   3 Melke Robert–Jens    Německo   3 Molnárová  Larisa  ČSSR
3 Suchárová Helena    ČSSR   ČU_1 Juliová Jana ČSSR   ČU_1 Goralova Min. Lenka  Bulharsko
3 Smejkalová Petra   ČSSR   ČU_1 Mocsáry Károly  Maďarsko   ČU_1 Ionowska K. Welislava Bulharsko
ČU_1 Karlíková Eva ČSSR   ČU Todorova Ivan. Ani  Bulharsko   ČU_1 Smilkova Smilena  Bulharsko
ČU_1 Saturyová Dana ČSSR   ČU Koch Ulrike   Německo   ČU Gulyás István  Maďarsko
ČU_1 Faiglová Janetta ČSSR   ČU Škrabalová Jana ČSSR   ČU Lliebscher Bettina Německo
ČU Nestler František ČSSR   ČU Paulechová Zuzka ČSSR     Alpermann Raphael  Německo
ČU Hýsek Miloš ČSSR   ČU Kozelská Zita  ČSSR     Pastorová Juliána ČSSR
ČU Forsterová Hana  ČSSR     Doubková Viera ČSSR     Žáková Zuzana ČSSR
  Pecikiewiczová Monica ČSSR     Pačesová Milada ČSSR     Moskalyková Pavlína ČSSR
  Prouzová Denisa ČSSR     Mátlová Marie ČSSR     Schneiderat Jobst  Německo
  Vavřínová Lenka ČSSR     Ondráček Vladimír ČSSR     Szaboová Vera ČSSR
  Kutalová Hana ČSSR     Birgit Rudolpf - NDR Německo        
  Bultasová Alena ČSSR     Šelogová Lenka ČSSR        
  Housa Petr ČSSR     Tlustošová Milena ČSSR        
  Kociánová Lucie ČSSR     Staňková Eva ČSSR        
  Figurová Ĺubica ČSSR     Havelková Zuzana  ČSSR        
  Melčová Jana ČSSR     Preislerová Pavlína ČSSR        
  Matys Pavel ČSSR     Šimlíková Eva ČSSR        
  Mec Jan ČSSR     Vognarová Irena ČSSR        
  Pail Miroslav ČSSR     Karaivanová Iva ČSSR        
  Marešová Dana ČSSR                
  Skřivánková Hana ČSSR                
  Kuczman Mikuláš ČSSR                
  Žinčáková Jana ČSSR                
  Šimánková Rút ČSSR                
  Krajčovičová Michaela ČSSR                
  Klečatský Zbyněk ČSSR                
  Čádová Petra ČSSR                

 

 

Absolutním vítězem se stala Puisyté Neringa z Litvy



ZVLÁŠTNÍ CENY

Cena pro absolutního vítěze 8. ročníku:
Puisyté Neringa - Litva

 
Cena pro nejlepšího československého účastníka ve 2. kategorii:
Jana Juliová

 
Cena MŠ ČSR pro nejúspěšnějšího československého pedagoga:
Alena Andrazsewská


© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.