Čeština   English  
ČÍSLO KATEGORIE I  NAROZENÍ PEDAGOG STÁT MĚSTO
1 Dashdeleg Anir 31.07.2011 Ganchimeg Gerel Mongolsko Ulanbátár
2 Gallo Alessia  18.05.2010 Mashtalova Elena Rakousko Wien
3 Galt Anar 06.01.2010 Ganchimeg Gerel Mongolsko Ulanbátár
4 Hamplová Nikol  12.07.2010 Heinzová Halina Česká republika Karviná Mizerov 
5 Javadzade Yusif  28.05.2010  Quliyeva Mansura Ázerbajdžán Baku
6 Kotiuk Sofiia  24.02.2011  Szlachta Marcin Polsko Domosławice 
7 Kowalski Zoe 03.01.2011 Simon Sabine
asistentka:
Mariana Röhmer- Litzmann
Německo Darmstadt
8 Miadzvedsky Hleb  01.07.2010 Yeshchanka Alena Bělorusko Vitebsk
9 Munkhorchlon Ulziibayar 08.05.2011 Ganchimeg Gerel Mongolsko Ulanbátár
10 Plaza Tomáš  02.08.2010 Hančilová Zuzana Česká republika Praha
11 Tereshchenko Maksim 20.03.2011 Limaev Andrey Rusko Moscow
12 Wilgierz Amelia  24.11.2009 Dziamkowicz Alesia Polsko Jabłonka
13 Wojdak Zuzanna 07.07.2011  Pierzchała Maciej  Polsko Łąkta Górna 
14 Zimowska Anna 09.07.2010 Grzybek Izabela Polsko Krakow
15 Znamirovský Adam 09.02.2010 Cibulková Markéta Česká republika Praha
16  Zorigtbaatar Amin-Erdene  10.12.2011 Sangidorj Sayá Mongolsko Ulanbátár
17 Tushigt Amarbayar - nejmladší 25. 10. 2011 

Ganchimeg Gerel

Mongolsko Ulanbátár 
18 Titova Arina 04.02.2010

Arzamanova Anna

Rusko Moscow
           
ČÍSLO KATEGORIE II  NAROZENÍ PEDAGOG STÁT MĚSTO
1 Abdullayeva Fidan  27.10.2009  Bayramova Nuray Ázerbajdžán Baku
2 Dot Formell Patricia 16.01.2009 Capote Alvarez Rosalia Kuba Havana
3 Frydel Bartosz  26.04.2008 Spodymek Agnieszka Polsko Opole
4 Gorbik Albina  30.05.2008 Valyamova Lilia Rusko Ufa
5 Jelínek Adam  29.02.2008  Baboráková Jaroslava Česká republika Přelouč
6 Kuželka Vladimír 06.05.2008 Fričová Renata   Česká republika Ústí nad Labem
7 Lao Fiona  09.06.2009 Andre Marc Francie Villebon-sur-Yvette
8 Lubbadová Nora 12.06.2009  Šnederflerová Jaromíra ČR Praha
9 Neužilová Tereza  27.07.2008 Pallasová Alexandra Česká republika Litoměřice
10 Paliakevich Sofya 25.01.2008 Martas Marharyta Bělorusko Novopolotsk
11 Papp Matyáš 05.10.2008  Macharáčková Jana ČR Praha
12 Rodriguez Castro Amelie 13.09.2009 Formell Marques Vivian Kuba Havana
13 Savkovska Marharyta 06.10.2008 Trembovleva Marina  Ukrajina Kharkiv
14 Otgonbayar Nandin 25.03.2009 Sangidorj Sayá Mongolsko Ulanbátár 
           
ČÍSLO KATEGORIE III  NAROZENÍ PEDAGOG STÁT MĚSTO
1 Adzinets Prokhar  27.02.2006 Fedotikova Valentina Bělorusko Minsk
2 Czarnecka Jadwiga  22.12.2006  Szlachta Marcin Polsko Domosławice
3 Horáková Eliška 04.12.2005  Koudelková Lenka Česká republika Klobouky u Brna
4 Horáková Tereza  04.12.2005  Koudelková Lenka Česká republika Klobouky u Brna
5 Kapitonov Semen 31.01.2007 Shalitaeva Marianna Rusko Moskow
6 Mundeden Aylin  25.05.2007  Bayramova Nuray Ázerbajdžán Baku
7 Niziołek Łucja  24.01.2006 Izabela Grzybek Polsko Kraków
8 Ocelka Vojtěch 22.03.2006  Kapitula Jelena Česká republika Brno
9 Pallasová Magdaléna  18.09.2006 Pallasová Alexandra Česká republika Litoměřice
10 Schulmeister Jan 22.06.2006 Zonová Eva Česká republika Kroměříž
11 Štrynclová Markéta  30.11.2005  Klánský Lukáš Česká republika Praha
           
ČÍSLO KATEGORIE IV  NAROZENÍ PEDAGOG STÁT MĚSTO
1 Basista Michał 30.09.2004 Kędra Milena Polsko Kraków
2 Dubiel Mateusz 13.02.2004  A.Skarbowska, M.Herbowski  Polsko Bielsko-Biała
3 Hilpert Jakob-Benjamin 09.09.2004 Schirmer Ragna Německo Landsberg OT Zwebendorf
4 Kliuchereva Anastasiia   02.07.2004 Voskresensky Mikhail Rusko Moskva
5 Kowalewska Antonina 27.12.2004 Białas Piotr Polsko Poznań
6 Kravchenko Natalia  11.09.2005 Karelova Galina Ukrajina Kharkiv
7 Meyrovich Mark  22.02.2004  Krylovа Lyudmila Rusko Moskva
8 Mikešová Eliška 06.04.2004 Šumníková Jana Česká republika Olomouc
9 Morales Rojas Jorge Octavio    19.01.2005 Garcia Torres Fernando Mexiko Ciudad de México 
10 Myagmarsuren Baasandorj 08.04.2005 Butenbayar Odgerel Mongolsko Ulaanbaatar
11 Nimenska Oleksandra 08.08.2004 Skrebtsova Nataliia Ukrajina Kharkiv
12 Petrović-Poljak Ivan 14.07.2004  Cinkoburova Olga  Chorvatsko Zagreb
13 Pham Thuy Quynh Anh  11.08.2004  Tichá Libuše Česká republika  Praha
14 Selwesiuk Michał  20.09.2004 Jasińska Małgorzata Polsko Wrocław 
15 Serebriakova Elina 29.08.2005 Oleksandra Martsynchyk Ukrajina Alchevsk
16 Sikora Ada  25.08.2005 Ligęza Barbara Polsko Łódź
17 Skalková Klára 30.11.2004 Skalková Marie Česká republika Mariánské Lázně
18 Zholobova Sofiia 09.04.2004 Ryabov Sergey Ukrajina Kiev

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.