Čeština   English  
  ČÍSLO KATEGORIE I  NAROZENÍ PEDAGOG STÁT
1 Anudari Agiimaa 23.12.2009 Baldan Orkhon Mongolsko
2 Enkhkherlen Enkhundral  12. 07. 2010 Baldan Orkhon Mongolsko
3 Fediurko Oleksandr 26.05.2010 Kotsuba Galina Ukrajina
4 Galt Anar 06.01.2010 Gerel Ganchimeg Mongolsko
5 Komendant Solomiya Erin 19.01.2009 Vlková Věra Česká republika
6 Kozánková Viktorie  24.06.2009 Halíček Czajkowská Lucie Česká republika
7 Lubbadová Nora 12.06.2009 Šnederflerová Jaromíra Česká republika
8 Ochel Roksana  12.12. 2008 Popławska-Zimowska Iwona Polsko
9 Pastur Maksim 25.03. 2009 Krymskiy Igor Rusko
10 Popović Jelena  12.01.2009 Mate Kristina Srbsko
11 Shejbalová Natali 08.04. 2009 Klokočníková Pavlína Česká republika
12 Shen Xinyao 30.10.2009 Chin Judy Francie
13 Znamirovský Adam 09.02.2010 Cibulková Markéta Česká republika
14 Zorigt Tenuun  04.03.2010 Baldan Orkhon Mongolsko
15 Rzaeva Alisa 17.10.2009 Tarnovskaya Irina Rusko
   ČÍSLO KATEGORIE II  NAROZENÍ PEDAGOG STÁT
1 Albrichtas Nojus  26.02.2007 Vysniauskaite Inga Litva
2 Avalian Kristina 15.10.2008 Udovchenko Svetlana Ukrajina
3 Baasanjav Misheel 22.01. 2007 Tserenjigmed Sharavtseren Mongolsko
4 Czarnecka Jadwiga 22.12.2006 Szlachta Marcin Polsko
5 He Houyue  07.06.2008  Markov Elena Nizozemsko
6 Chepkin Ivan  05.01.2008 Arzamanova Anna Rusko
7 Jović Sara  13.09.2007 Glončak Karapandžić Tara Sebia
8 Michniak Anna  21.05.2007 Popławska-Zimowska Iwona Polsko
9 Mincu Teodora Ioana 28.12.2006 Ota Roxana Mihaela Rumunsko
10 Neužilová Tereza  27.07.2008 Pallasová Alexandra Česká republika
11 Nugmankyzy Dariya 07.07.2007 Kaminskaya Olga Kazachstán
12 Szokolay Dominik  12.06.2007 Lehmstedt Sigrid Německo
13 Tiutiunnyk Mykhailo 17.12.2007 Makovska Galyna Ukrajina
14 Wójcik Julia  13.02.2007 Popławska-Zimowska Iwona Polsko
15 Yakimov Semjen  22.12.2006 Tichá Libuše Česká republika
16 Kutc Nataliya 06.01.2007 Tarnovskaya Irina Rusko
  ČÍSLO KATEGORIE III  NAROZENÍ PEDAGOG STÁT
1 Arbajter Lara  30.06.2005 Bratić Dragomir Srbsko
2 Fediurko Roman 01.12.2004 Kotsuba Galina Ukrajina
3 Grimm Max 22.09.2005 Schirmer Ragna Německo
4 Khosbayar Khuslen  12.06.2005 Gerel Ganchimeg Mongolsko
5 Lipińska Pola  28.06.2005 Ptasińska Jolanta Polsko
6 Pallasová Magdaléna  18.09.2006 Pallasová Alexandra Česká republika
7 Pinkas Matěj 07.01.2005 Klánský Lukáš Česká republika
8 Piroh Anhelina 25.11.2004 Martas Marharyta Bělorusko
9 Rozsonits Ildikó 16.04.2006 Eckhardt Gábor Maďarsko
10 Tserenbat Tengis  11.03.2006 Namchin Munkhtuya Mongolsko
11 Vasylieva Liudmyla 17.07.2006 Zaklikovskaya Olesya Ukrajina
12 Verriez Lilla 25.03.2006 Hamar Gabriela Maďarsko
13 Zorigt Orkhon  26.01.2006 Namchin Munkhtuya Mongolsko
14 Bagiński Mateusz 06.07.2006 Florek Ewa Polsko
  ČÍSLO KATEGORIE IV  NAROZENÍ PEDAGOG STÁT
1 Akhmadiev Artur  01.03.2004 Gerel Ganchimeg Rusko
2 Bagar Radek 23.09.2004 Kapitula Jelena Česká republika
3 Balázs-Piri Soma 23.05.2004 Sóti Szobonya Emőke Maďarsko
4 Balog Martin  01.02.2003 Frič Roman Česká republika
5 Čmejla Jan  25.07.2003 Boguniová Eva Česká republika
6 Dubinets Alla  03.02.2004 Gasanov Elmar Rusko
7 Durčák Jakub 28.12.2002 Rezek Michal Česká republika
8 Hilpert Jakob Benjamin  09.09.2004 Schirmer Ragna Německo
9 Inagaki Himari 23.07.2003 Funayama Taro, Kato Romi Japonsko
10 Liiv Tähe-Lee  11.11.2003 Tawastsjerna H-Y, Bogino K., Gerretz-T.M.
Estonsko
11 Park Chohyun  20.05.2003 Simon Sabine Německo
12 Prozorova Liliia 30.10.2003 Latypova Diana Rusko
13 Usukhbayar Ganbayar  29.05.2003 Tserenjigmed Sharavtseren Mongolsko
14 Zeng Magen 19.04.2003 Loudermilk Katarina USA

 

 

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.