Čeština   English               

Výsledky 2018 - 2021


2018  2019  2020  2021

 
Mezinárodní klavírní soutěž

 
54. ROČNÍK – 2021
     
I. kategorie  II. kategorie  III. kategorie 
           
1. Ibriqi Valentýna – ČR 1. Fediurko Oleksandr – Ukrajina 1. Lubbadová Nora – ČR
2. Nop David – ČR 2. Znamirovský Adam – ČR 2. cena neudělena
2. Galushkina Aleksandra – Estonsko 3. Skalka Jaroslav – ČR 3. Neužilová Tereza – ČR
    3. Hamplová Nikol – ČR    
           
           
    IV. kategorie  V. kategorie 
           
    1. Schulmeister Jan – ČR 1. cena neudělena
    2. Rauch Sebastian – Německo 2. Skalková Klára – ČR
    2. Yakimov Semjen – ČR 3. Litsoukov Maria – Německo
    2. Kasianenko Taisiia – Ukrajina    
    3. Nizamova Mariela  – Bulharsko  
    3. Ocelka Vojtěch – ČR    

 
 

 
 
53. ROČNÍK – 2020

 Soutěž byla zrušena. Důvodem byla stále se zhoršující epidemická situace Covid-19.
 
 
 
52. ROČNÍK – 2019
I. kategorie                                    

1. Tereshchenko Maksim - Rusko

1. Znamirovský Adam - ČR

1. Kotiuk Sofiia - Polsko

2. Tushigt Amarbayar -Mongolsko

2. Miadzvedsky Hleb - Bělorusko

2. Galt Anar - Mongolsko

3. Plaza Tomáš - ČR

3. Hamplová Nikol - ČR

3. Zimowska Anna - Polsko

3. Wilgierz Amelia - Polsko

II. kategorie
                                          

1. Frydel Bartosz - Polsko

2. Lubbadová Nora - ČR

3. Gorbik Albina - Rusko

3. Kuželka Vladimír - ČR

3. Neužilová Tereza - ČR

III. kategorie  
                                   

1. Schulmeister Jan - ČR

2. Kapitonov Semen - Rusko

3. Ocelka Vojtěch - ČR

IV. kategorie


1. Dubiel Mateusz - Polsko

1. Kliuchereva Anastasiia - Rusko

1. Petrović- Poljak Ivan- Chorvatsko

2. Serebriakova Elina - Ukrajina

3. Basista Michal - Polsko

3. Morales Rojas Jorge Octavio - Mexiko

3. Selwesiuk Michal - Polsko

3. Zholobova Sofiia - Ukrajina

 
51. ROČNÍK – 2018
I. kategorie

1.Fediurko Oleksandr - Ukrajina

2.Pastur Maksim - Rusko

2. Lubbadová Nora - ČR

2. Rzaeva Alisa - Rusko

3. Shejbalová Natali - ČR

3. Znamirovský Adam - ČR

II. kategorie

1. He Houyue - Holandsko

1. Kutc Nataliya - Rusko

2.Yakimov Semjen - ČR

2.Avalian Kristina -Ukrajina

2.Jović Sara - Srbsko

3.Nugmankyzy Dariya - Kazachstán

III. kategorie

1. Fediurko Roman - Ukrajina

1.Rozsonits Ildikó - Maďarsko

2. Pinkas Matěj - ČR

3. Verriez Lilla - Maďarsko

3.Khosbayar Khuslen - Mongolsko

3. Piroh Anhelina - Bělorusko

3.Bagiński Mateusz - Polsko

3.Vasylieva Liudmyla - Ukrajina

IV. kategorie

1. Čmejla Jan - ČR

1.Inagaki Himari - Japonsko

2. Liiv Tähe-Lee - Estonsko

2. Bagar Radek - ČR  

2. Balog Martin - ČR

3. Usukhbayar Ganbayar - Mongolsko

3. Prozorova Liliia - Rusko




 

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.