Čeština   English  
  NUMBER CATEGORY I BIRTHDATE PEDAGOGUE COUNTRY
1 Anudari Agiimaa 23.12.2009 Baldan Orkhon Mongolia
2 Enkhkherlen Enkhundral  12.07. 2010 Baldan Orkhon Mongolia
3 Fediurko Oleksandr 26.05.2010 Kotsuba Galina Ukraine
4 Galt Anar 06.01.2010 Gerel Ganchimeg Mongolia
5 Komendant Solomiya Erin 19.01.2009 Vlková Věra Czech Republic
6 Kozánková Viktorie  24.06.2009 Halíček Czajkowská Lucie Czech Republic
7 Lubbadová Nora 12.06.2009 Šnederflerová Jaromíra Czech Republic
8 Ochel Roksana  12.12.2008 Popławska-Zimowska Iwona Poland
9 Pastur Maksim 25.03. 2009 Krymskiy Igor Russia
10 Popović Jelena  12.01.2009 Mate Kristina Serbia
11 Shejbalová Natali 08.04.2009 Klokočníková Pavlína Czech Republic
12 Shen Xinyao 30.10.2009 Chin Judy France
13 Znamirovský Adam 09.02.2010 Cibulková Markéta Czech Republic
14 Zorigt Tenuun  04.03.2010 Baldan Orkhon Mongolia
15 Rzaeva Irina 17.10.2009 Tarnovskaya Irina Russia
  NUMBER CATEGORY II BIRTHDATE PEDAGOGUE COUNTRY
1 Albrichtas Nojus  26.02.2007 Vysniauskaite Inga Lithuania
2 Avalian Kristina 15.10.2008 Udovchenko Svetlana Ukraine
3 Baasanjav Misheel 22.01.2007 Tserenjigmed Sharavtseren Mongolia
4 Czarnecka Jadwiga 22.12.2006 Szlachta Marcin Poland
5 He Houyue  07.06.2008 Markov Elena Netherlands
6 Chepkin Ivan 05.01.2008 Arzamanova Anna Russia
7 Jović Sara  13.09.2007 Glončak Karapandžić Tara Sebia
8 Michniak Anna  21.05.2007 Popławska-Zimowska Iwona Poland
9 Mincu Teodora Ioana 28.12.2006 Ota Roxana Mihaela Romania
10 Neužilová Tereza  27.07.2008 Pallasová Alexandra Czech Republic
11 Nugmankyzy Dariya 07.07.2007 Kaminskaya Olga Kazakhstan
12 Szokolay Dominik  12.06.2007 Lehmstedt Sigrid Germany
13 Tiutiunnyk Mykhailo 17.12.2007 Makovska Galyna Ukraine
14 Wójcik Julia  13.02.2007 Popławska-Zimowska Iwona Poland
15 Yakimov Semjen  22.12.2006 Tichá Libuše Czech Republic
16 Kutc Nataliya 06.01.2007 Tarnovskaya Irina Russia
  NUMBER CATEGORY III BIRTHDATE PEDAGOGUE COUNTRY
1 Arbajter Lara  30.06.2005 Bratić Dragomir Sebia
2 Fediurko Roman 01.12.2004 Kotsuba Galina Ukraine
3 Grimm Max 22.09.2005 Schirmer Ragna Germany
4 Khosbayar Khuslen  12.06.2005 Gerel Ganchimeg Mongolia
5 Lipińska Pola  28.06.2005 Ptasińska Jolanta Polsko
6 Pallasová Magdaléna  18.09.2006 Pallasová Alexandra Czech Republic
7 Pinkas Matěj 07.01.2005 Klánský Lukáš Czech Republic
8 Piroh Anhelina 25.11.2004 Martas Marharyta Belarus
9 Rozsonits Ildikó 16.04.2006 Eckhardt Gábor Hungary
10 Tserenbat Tengis  11.03.2006 Namchin Munkhtuya Mongolia
11 Vasylieva Liudmyla 17.07.2006 Zaklikovskaya Olesya Ukraine
12 Verriez Lilla 25.03.2006 Hamar Gabriela Hungary
13 Zorigt Orkhon  26.01.2006 Namchin Munkhtuya Mongolia
14 Bagiński Mateusz 06.07.2006 Florek Ewa Poland
  NUMBER CATEGORY IV BIRTHDATE PEDAGOGUE COUNTRY
1 Akhmadiev Artur 01.03.2004 Gerel Ganchimeg Russia
2 Bagar Radek 23.09.2004 Kapitula Jelena Czech Republic
3 Balázs-Piri Soma 23.05.2004 Sóti Szobonya Emőke Hungary
4 Balog Martin  01.02.2003 Frič Roman Czech Republic
5 Čmejla Jan  25.07.2003 Boguniová Eva Czech Republic
6 Dubinets Alla  03.02.2004 Gasanov Elmar Russia
7 Durčák Jakub 28.12.2002 Rezek Michal Czech Republic
8 Hilpert Jakob Benjamin  090.9.2004 Schirmer Ragna Germany
9 Inagaki Himari 23.07.2003 Funayama Taro, Kato Romi Japan
10 Liiv Tähe-Lee  11.11.2003 Tawastsjerna H-Y, Bogino K., Gerretz-T.M.
Estonia
11 Park Chohyun  20.05.2003 Simon Sabine Germany
12 Prozorova Liliia 30.10.2003 Latypova Diana Russia
13 Usukhbayar Ganbayar  29.05.2003 Tserenjigmed Sharavtseren Mongolia
14 Zeng Magen 19.04.2003 Loudermilk Katarina USA

 

 
 

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. All Rights Reserved.