Čeština   English  

24. ROČNÍK 1991

Souhrnné informace z mezinárodní klavírní soutěže 
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE

8. - 10. listopadu 1991



POROTA


Předseda  
Radoslav Kvapil   ČSFR
   
Členové  
Denuta Debois   Francie
Eva Fischerová   ČSFR
Inesa Janíčková   ČSFR
Milena Kurteva  Bulharsko
György Nador  Maďarsko
Herbert Sahling   Německo
Dagmar Šimonková   ČSFR
Vladimír Topinka   ČSFR
   
Tajemnice  
Jaroslava Zimová ČSFR




 

STÁT / ÚČASTNÍCI

I. KATEGORIE

II. KATEGORIE

III. KATEGORIE

 

 

 

 

ČSFR

24

16

19

Bulharsko

-

1

-

Estonsko

-

1

1

Izrael

 

-

1

JAR

-

1

-

Litva

-

-

4

Maďarsko

-

2

3

Německo

3

3

2

Polsko

1

4

1

Rumunsko

1

-

1

Rusko

1

1

2

SSSR

1

-

-

Tatarstán

1

-

-

 

 

 

 

CELKEM

32

 29

 34

 


 
    VÝSLEDKOVÁ LISTINA                  
                       
    I. KATEGORIE       II. KATEGORIE       III. KATEGORIE  
                       
  1 Menščikova Katja   Rusko   1 Chajmovič Vadim   Litva   1 Žlabys Andrius    Litva
  2 cena nebyla udělena .......   1 Mácha Václav    ČSFR   2 Kaprin Dmitrij   Rusko
  3 Cibulková Markéta    ČSFR   2 Kallműnzer Daniel   ČSFR   2 Stachova Julia   Rusko
  3 Ismer Alexandra    Německo   2 Ludewig Hans-Richard    Německo   3 Eidukaitité Vaiva   Litva
  3 Madarasová Iveta    ČSFR   2 Škudrina Irina    Rusko   3 Holeksa Hanna    Polsko
    Achatziová Eliška  ČSFR   3 May Justyna    Polsko     Bar-Shai  Iddo Izrael
    Baboráková Štěpánka  ČSFR   3 Van der Walt   Salomé  JAR     Doskočilová Marie  ČSFR
    Bittnerová Milena  ČSFR   3 Zygadlo Elzbieta    Polsko     Falvai Katarin   Maďarsko
    Březinová Zdeňka  ČSFR     Béresová Lenka  ČSFR     Godorská Ester  ČSFR
    Čermáková Lenka  ČSFR     Danielewicz Urszula   Polsko     Hoffmann Jens    Německo
    Divoký Jan  ČSFR     Drhová Jana  ČSFR     Holoubková Lydie  ČSFR
    Fišl Martin  ČSFR     Folger Anne    Německo     Jakubíková Jiřina  ČSFR
    Holý Dušan  ČSFR     Geene Daniela   NSR     Jermářová Alena  ČSFR
    Horáková Eva  ČSFR     Heinmaa Hanna    Estonsko     Kertész Judit   Maďarsko
    Chmelár Tomáš  ČSFR     Kára Éva    Maďarsko     Kohoutová Barbora  ČSFR
    Kelo Larisa-May   Německo     Konopa Ondřej  ČSFR     Kubíčková Radana  ČSFR
    Krpatová Gabriela  ČSFR     Konrádová Olga  ČSFR     Martinka Vladimír  ČSFR
    Loskotová Lenka  ČSFR     Křesálková Magda  ČSFR     Michel Lukáš  ČSFR
    Mašek Michal  ČSFR     Kubincová Katarína  ČSFR     Miskei László    Maďarsko
    Peschík Martin  ČSFR     Lvova Elena    Maďarsko     Müller Richard  ČSFR
    Pinzariu Mina Iona   Rumunsko     Macha Václav  ČSFR     Pálková Terezie  ČSFR
    Rabotkina Dáša    Tatarstán     Merunková Martina  ČSFR     Prunerová Klára  ČSFR
    Radová Alena  ČSFR     Miko Valér  ČSFR     Sendreiová Eva  ČSFR
    Řiháhová Petra  ČSFR     Mitova Irina Gerogieva    Bulharsko     Siim Kaljuma   Estonsko
    Sosnicka Marta   Polsko     Nováček Libor    ČSFR     Svoboda Blažej  ČSFR
    Syrovátková Karolína  ČSFR     Sejáková Barbora  ČSFR     Šimůnková Andrea  ČSFR
    Šmidák Miron  ČSFR     Smolková Pavlína  ČSFR     Teaci Iona    Rumunsko
    Šukurova Sabina    SSSR     Soukupová Silvie  ČSFR     Tomek Martin  ČSFR
    Telecký Jan  ČSFR     Stecki Jerzy    Polsko     Trommer Eric    Německo
    Tůmová Kristina  ČSFR     Týmlová Markéta  ČSFR     Uscilaité Ula    Litva
    Ulmanová Marie  ČSFR             Zámečníková Dagmar  ČSFR
    Unger David  ČSFR             Žantová Jiřina  ČSFR
    Wolschner Julia   Německo             Žlabys Andrius    Litva
                    Žočková Blanka  ČSFR
 


 
Absolutním vítězem se stal soutěžící Andrius Žlabys z Litvy


© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.