Čeština   English  

27. ROČNÍK 1994

Souhrnné informace z mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE
3. - 5. listopadu 1994


POROTA


Předseda  
Radoslav Kvapil   Česká republika
   
Členové  
Eva Fischerová   Slovenská republika
John Bigg    Velká Británie
Sněžana Panovska   Malajsie
Milena Kurteva  Bulharsko
Boaz Sharon   USA
Herbert Sahling  Německo
Petr Slavík   Česká republika
Alena Vlasáková   Česká republika
   
Tajemnice poroty  
Pavla Šimonková Česká republika




 

STÁT / ÚČASTNÍCI

1. kategorie

2. kategorie

3. kategorie

 

 

 

 

Česká republika

5

5

8

Austrálie

 

1

 

Bělorusko

 -

1

1

Bulharsko

 -

1

2

Estonsko

 -

1

1

Jugoslávie

1

 -

1

Litva

2

1

 -

Lotyšsko

 -

2

 -

Maďarsko

 -

2

1

Makedonie

 

 -

2

Malajsie

3

5

4

Německo

1

1

2

Polsko

4

2

2

Rakousko

 -

-

1

Rumunsko

3

3

1

Rusko

-

 -

3

Řecko

 -

1

 -

Tatarstán

1

   

Ukrajina

2

5

2

   

 

 

CELKEM

22 31 31




    VÝSLEDKOVÁ LISTINA                    
                         
    I. KATEGORIE       II. KATEGORIE       III. KATEGORIE    
                         
  1 Bikmullina Lilia    Tatarstán   1 Gavrilova Jelena    Ukrajina   1 Voronov Sergej    Rusko  
  2 Butkuté Gabija    Litva   1 Karsai Marek   Maďarsko   2 Holics László   Maďarsko  
  2 Holý  Dušan    ČR   2 Chonk Jia Wen   Malajsie   2 Trpčeski Simon    Makedonie  
  3 Kopeč Anna    Polsko   2 Wonk Lin Lee   Malajsie   3 Cibulková Markéta    ČR  
  ČU_1 Fischer Carolline    Německo   3 Cziupka Johannes    Německo   3 Kolarov  Bojan   Bulharsko  
  ČU_1 Golawski Michal    Polsko   3 Saveljeva Maria   Ukrajina   3 Mašek Michal   ČR  
  ČU Huey Sein Sylvia Loh    Malajsie   ČU Abe Kruup    Estonsko   ČU_1 Guljak Sofie    Rusko  
  ČU Nazare Eugen-Vasile   Rumunsko   ČU Přidal David    ČR   ČU_1 Larionova Tatjana    Bělorusko  
  ČU Pānzariu Raluca-Andreeva   Rumunsko   ČU Žukowski Piotr    Polsko   ČU_1 Marcinkowska Joanna    Polsko  
  ČU Svetieva Kristina    Makedonie     Agasian Gadariné  Rumunsko   ČU Enger Henrike    Německo  
    Apostol Anca  Řecko     Bajoechi Roxana-Gabriela  Rumunsko   ČU Pānzariu Iona-Mina    Rumunsko  
    Drobjazko Katerina  Polsko     Cristea Andrea-Roxana  Rumunsko   ČU Tan Shu Wei  Malajsie  
    Foo Poh En Raymond  Malajsie     Drizo Anastasia  Ukrajina   ČU Timoščuk Roman    ČR  
    Francová Bohumila  ČR     Gasilovskaja Elina  Lotyšsko   ČU Uzelac Ana    Jugoslávie  
    Gergina Luana  Rumunsko     Hauska Tomas  ČR     Bartoněk Lukáš  ČR  
    Heinrichová Gabriela  ČR     Hill Daniel  Austrálie     Cetková Daniela  ČR  
    Kokir Ana  Jugoslávie     Chee Yean Jane Ng Malajsie     Divoký Jan  ČR  
    Kuznecova Olga  Ukrajina     Kryžanovskaja Mariana  Ukrajina     Domanowski Tadeusz  Polsko  
    Patkolo Ladislav  ČR     Kuba Galina  Lotyšsko     Engelhardt Katrin  Německo  
    Sulkowska Anna  Polsko     Loskotová Lenka  ČR     Foo Mei Yi Malajsie  
    Tan Hooi Ling Malajsie     Marosfalvi Tünde  Maďarsko     Chua Sui Hun Camelia Malajsie  
    Taranenko Anna  Ukrajina     Ng Ching Hui Malajsie     Iršai Viktor  Rusko  
    Tůmová Kristina  ČR     Peschik Martin  ČR     Korbus Sylvia  Rakousko  
    Vasileios Varvaresos  Litva     Petrov Stephan  Bulharsko     Nošpal Tina  Makedonie  
            Pikoula Maria  Řecko     Pironkov Georgi  Bulharsko  
            Pociuté Alina  Litva     Puchtinskaja Tetjana  Ukrajina  
            Sawoscianik Natalia  Polsko     Saarmäe Maarit  Albánie  
            Skibinskaja Miroslava  Ukrajina     Sedmíková Klára  ČR  
            Telecký Jan  ČR     Shiling Genervie  Malajsie  
            Toyce Ho Yin Fun Malajsie     Sunegin Andrej  Ukrajina  
                    Zejdová Jitka  ČR  



Absolutním vítězem 27. ročníku se stal Sergej Voronov z Ruska



ZVLÁŠTNÍ CENY

Hlavní cena pro absolutního vítěze    
Sergej Voronov

Cena MŠMT ČR pro nejúspěšnějšího českého pedagoga:   
Jaroslav Kotmelová

Cena pro nejlepšího českého účastníka   
Michal Mašek

Cena české umělecké agentury PRAGOKONCERT PRAHA pro nejlepšího českého interpreta
Dušan Holý

Cena primátora města Ústí nad Labem   
Wong Lin Lee

Cena Českého Hudebního Fondu za vynikající interpretaci české skladby:   
Markéta Cibulková

Cena pro nejmladšího účastníka:   
Sylvia Loh Huey Sein




KONCERT VÍTĚZŮ  
   
1. J. Haydn - Sonáta C dur   Sylvia Loh Huey Sein   
2. J. L. Dusík - Rondo  Dušan Holý   
3. B. Dvarionas - Lopšiné  
     V. Montvila - Sutaitine  Gabija Butkuté   
4. F. Chopin - Polonéza cis moll   Lilia Bikmullina   
5. J. Haydn - Sonáta D dur   Chong Jia Wen   
6. Wong Lin Lee - Rhapsody     Wong Lin Lee   
7. F. Chopin - Balada F dur   Márk Karsai   
8. D. Scarlatti  - 2 Sonáty   Jelena Gavrilova   
9. S. Prokofjev - Toccata op. 11  Simon Trpčeski   
10. F. Liszt - Tarantella  László Holics
11. F. M. Bartholdy - Variazions serieuses op. 54   Eldar Gafarov     



© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.