Čeština   English  

31. ROČNÍK 1998

Souhrnné informace z mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE
5. - 7- listopadu 1998


POROTA

Předseda  
Dagmar Šimonková  Česká republika
   
členové  
Petr Slavík Česká republika
Vladimír Topinka   Česká republika
Marián Lapšanský   Slovenská republika
Boaz Sharon   USA
Diane Anderson   Belgie
Herbert Sahling   Německo
Milena Kurteva  Bulharsko
Walter Groppenberger   Rakousko
   
Tajemnice  
Jana Valešová Česká republika

 



STÁT

1. kategorie

2. kategorie

3. kategorie

 

 

 

 

Česká republika

1

3

3

Bulharsko

1

 -

 -

Estonsko

1

 -

 -

Jugoslávie

 -

3

6

Litva

3

1

 -

Makedonie

 -

1

 -

Malta

 -

1

 -

Polsko

4

3

2

Rakousko

2

 -

1

Rusko

3

2

2

Slovensko

3

1

3

Španělsko

 

1

 

Ukrajina

1

2

7

 

 

 

 

CELKEM

19

18

24





    VÝSLEDKOVÁ LISTINA                    
                         
    I. KATEGORIE       II. KATEGORIE       III. KATEGORIE    
                         
  1 Los Elena    Rusko   1 Irkabajeva Angelica   Rusko   1 Tcherepaninov Eugenyij    Rusko  
  1 Andrejev Igor    Rusko   2 Pissareva Nadia    Rusko   2 Wasiak Katarzyna   Polsko  
  2 Laukaitis Gytis    Litva   2 Levický Martin   ČR   2 Morozova Ksenie   Rusko  
  3 Gribovskja Olga    Rusko   3 Pamakštys Gintaras   Litva   3 Achatziova Eliška    ČR  
    Ambrož Pavel  ČR     Alonso Javier Vila  Španělsko     Fančovič Peter  SR  
    Debicz Aleksander  Polsko     Andrejic Tijana  Jugoslávie     Görög Noémy  Jugoslávie  
    Demšová Eva  SR     Baranski Jan Tomasz Polsko     Hendrysiak Agnieszka  Polsko  
    Fáberová Dominika  SR     Bodniak Agnieszka  Polsko     Ivanchikova Ksenia  Ukrajina  
    Jurga Jasmina Polsko     Farrugia Charlene  Malta     Kanjova Marina  Jugoslávie  
    Kolapkovaité Aleksandra  Litva     Kaso Suzanna  Ukrajina     Kovalevskaja Anna  Ukrajina  
    Laukaityté Ruta  Litva     Košťálová Kateřina  ČR     Lechtová Marcela  SR  
    Ots Jaan  Estonsko     Marotov Bojan  Makedonie     Levíček Jiří  ČR  
    Petkova Natali  Bulharsko     Romat Tatjana  Ukrajina     Minakova Anna  Ukrajina  
    Skuzalec Justyna  Polsko     Růžička Juraj  SR     Pavlovskaya Vláda  Ukrajina  
    Stepasjuk Kristina  Ukrajina     Říhová Barbora  ČR     Petrovič Milena  Jugoslávie  
    Sundaresan Sanghita  Rakousko     Stojšič Irina  Jugoslávie     Piesslinger Rahel Ruth  Rakousko  
    Šranko Vladimír  SR     Trebovac Ksenija  Jugoslávie     Piščanec Miroslav  Jugoslávie  
    Toloczko Kacper  Polsko     Walczak Anna  Polsko     Ráczová Alexandra  SR  
    Tuppy Hemma  Rakousko             Semenchuk Varvara  Ukrajina  
                    Sinitsina Lena  Ukrajina  
                    Sóti Thea  Jugoslávie  
                    Švojna Aleksandra  Jugoslávie  
                    Vlasáková Hana  ČR  
                    Yepaneshnikova Olesja  Ukrajina  





BODOVÁ HODNOCENÍ FINALISTŮ - 1998


© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.