Čeština   English  

34. ROČNÍK 2001

Souhrnné informace z mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE  
8. - 9. listopadu 2001


POROTA

Předseda  
Dagmar Šimonková   Česká republika
   
Členové  
Petr Slavík  Česká republika
Emil Leichner   Česká republika
Ilinca Dumitrescu  Rumunsko
Diane Andersen   Belgie
Joseph Stamford  Jihoafrická republika
Walter Groppenberger  Rakousko
   
Tajemnice  
Michaela Ozomová Česká republika





COUNTRY / PARTICIPANTS

I. KATEGORIE

II. KATEGORIE

III. KATEGORIEČeská republika

       
Česká republika (CZ)

1

2

3

Jugoslávie

1

1

3

Litva

 

 

1

Makedonie

 

 

3

Polsko

 

2

1

Rusko

3

2

3

Slovenská republika (SK)

 

 

2

Taiwan

2

 

2

Ukrajina

1

2

3

 

 

 

 

Celkem

 8

 8

 21

 



  VÝSLEDKOVÁ LISTINA                  
                     
  I. KATEGORIE       II. KATEGORIE       III. KATEGORIE  
                     
1 Sharma Elizabeth    Ukrajina   1 Gavrylyuk Olga   Ukrajina   1 Šandor Peter    SK
2 Shesha Oleg   Rusko   2 Klánský Lukáš    ČR   2 Andrejič Tijana    Jugoslávie
3 Vujadinovič Sara   Jugoslávie   3 Pavlovič Marina    Jugoslávie   2 Gjorceva Simona    Makedonie
ČU Handzušová Bára    ČR   ČU Syrovátková  Eva    ČR   3 Vitkauskaité Rasa    Litva
  Dolecka Aleksandra  Polsko     Askarova Adelia  Rusko   3 Pancevski Igor   Makedonie
  Chen, Albert Kuan-Yi Taiwan     Dolecka Anna  Polsko   3 Tůmová Jana   ČR
  Iakimtschok Taria  Rusko     Mazanek Michal  Polsko     Dorofjeva Alex. Jevgeniya  Ukrajina
  Lin, Hsien-Yi Taiwan     Seliverstova Yuliya  Ukrajina     Gramatikovska Elena  Makedonie
  Wang, Hsin-Chih Taiwan     Zimovets Ekaterina  Rusko     Grujič Snežana  Jugoslávie
  Zarechneva Elena  Rusko             Chen, Ying-Li Taiwan
                  Koskovitch Nikita  Rusko
                  Lai, Ching-Min Taiwan
                  Lakatos Norbert  SR
                  Lozanov Veličko  ČR
                  Mareš Ivan  ČR
                  Maximov Ilia  Rusko
                  Nazarenko Jana  Ukrajina
                  Rysiecka Malgorzata  Polsko
                  Ugrinovič Irina  Jugoslávie
                  Usova Irina  Rusko
                  Yurchenko Olena  Ukrajina
 
 


Absolutním vítězem se stal Peter Šandor ze Slovenské republiky



ZVLÁŠTNÍ CENY


Hlavní cena pro absolutního vítěze soutěže věnovaná firmou PETROF
Peter Šandor - Slovenská republika

Cena primátora města Ústí nad Labem za interpretaci skladby: F. Liszt -  Funérailles
Peter Šandor - Slovenská republika
 
Cena ČHF za nejlepší interpretaci české skladby: P. Eben - Žežuličko, kde jsi byla
Bára Handzušová - Česká republika
 
Cena MŠMT ČR pro nejúspěšnějšího pedagoga: 
Růžena Učňová - Česká republika
 
Stanfordova cena
Olga Gavrylyuk - Ukrajina
  
Cena pro nejmladšího účastníka:
Bára Handzušová - Česká republika
 
 
 

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.