Čeština   English  

36. ROČNÍK 2003

Souhrnné informace z mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE  
13. - 14. listopadu 2003


POROTA

Předseda  
Petr Slavík Česká republika
   
Členové  
Monika Tugendliebová Česká republika
Emil Leichner Česká republika
Ilinca Dumitrescu Rumunsko
Irina Kondratenko Česká republika / Lotyšsko
Magda Štajnochorová Česká republika
Vladimir Dmitrievich Slobodyan  Rusko
   
Tajemnice  
Michaela Ozomová Česká republika



ÚČASTNÍCI

STÁT

1. kategorie

2. kategorie

3. kategorie

 

 

 

 

Česká republika (ČR)

4

1

5

Bělorusko

 -

1

 -

Bulharsko

 -

 -

1

Estonsko

 -

 -

1

Litva

 -

 -

1

Makedonie

 -

1

 -

Německo

 -

 -

1

Polsko

1

 -

1

Rusko

4

4

3

Taiwan

5

5

2

Ukrajina

2

1

2

 

 

 

 

CELKEM

16

13

17

 

 

    VÝSLEDKOVÁ LISTINA                  
                       
    I. KATEGORIE       II. KATEGORIE       III. KATEGORIE  
                       
  1 Handzušová Bára   ČR   1 Khoziainov Nikolaj    Rusko   1 Hévr Patrik    ČR
  1 Hausknecht David   ČR   2 Ondrušíková Kateřina    ČR   2 Al-Ashabová Marie  ČR
  1 Petrova Maria    Ukrajina   3 Sayfullayev Artur    Bělorusko   2 Kapp Jaan    Estonsko
  3 Galiachmetov Farit    Rusko   3 Vojnova Valeriya   Rusko   2 Sedyuk Igor    Ukrajina
  3 Rumyantseva Yuliana   Ukrajina   ČU Chen, Yung – Yueh   Taiwan   3 Kovář Radoslav  ČR
    Bahtin  Mikhail  Rusko     Anastasova Pandelina  Makedonie   3 Schütz Andrea   Německo
    Čvanová Maria  Rusko     Evlacheva Olga  Rusko   ČU Michajlov Artjom    Rusko
    Kočnova Julia  Rusko     Huang, Chich-Cheng Taiwan   ČU Valčová Lucie  ČR
    Lajdorf Edyta  Polsko     Huang, Yi-Ting Taiwan     Císařovská Barbora  ČR
    lin, Pei I Taiwan     Chang, Yaun-Ting Taiwan     Hsiao, Wei-Kang Taiwan
    Peng, Yu-Ting Taiwan     Nasyjrova Alina  Rusko     Chen, Yu-Teen Taiwan
    Tsung, Wan-Jung Taiwan     Panfilenko Irina  Ukrajina     Chmelkova Dasha  Rusko
    Vokatý Milan ČR     Tsao, Hua Taiwan     Koeva Maria  Bulharsko
    Wang, Hsiao-Wen Taiwan             Kravchenko Mikhail  Rusko
    Yang, Hsiao-Han Taiwan             Mazanek Michal  Polsko
    Zicha Marek  ČR             Prishchepa Tatyana  Ukrajina
                    Zajančauskaité Simona  Litva



Absolutním vítězem se stal Oatrik Hévr z České republiky



ZVLÁŠTNÍ CENY

Hlavní cena pro absolutního víteze soutěže věnovaná městem Ústí nad Labem:
Patrik Hévr - Česká Republika

Cena MŠMT pro nejúspěšnějšího pedagoga:
Jan Tůma - Česká Republika

Cena hejtmana Ústeckého kraje za interpretaci soudobé skladby:
K. Slavický - Toccata

Patrik Hévr - Česká Republika

Cena primátora mesta Ústí nad Labem za interpretaci díla:
F. Mendelssohn – Bartholdy – Rondo capricioso

Nikolai Khoziainov - Rusko

Cena ZU Š Evy Randové Ústí nad Labem za interpretaci skladby:
J. S. Bach – Preludium a fuga Cis dur

Jaan Kapp - Estonsko

Cena profesora J. Stanforda za interpretaci skladby:
F. Liszt - Tarantela

Igor Sedyuk - Ukrajina

Cena pro nejmladšího účastníka souteže:
Lin Pei - I - Taiwan

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.