Čeština   English  

38. ROČNÍK 2005

Souhrnné informace z mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE  
10. - 11. listopadu 2005 


POROTA

Předseda  
Petr Slavik   Česká republika
   
Členové  
Milan Langer   Česká republika
Roman Frič  Česká republika
Irina Kondratenko   Česká republika/Lotyšsko
Valerie Houdjakov   Rakousko
Sigrid Lehmstedt   Německo
Svetlana Zakharova    Ukrajina
   
Tajemnice  
Michaela Ozomová   Česká republika





STÁT / ÚČASTNÍCI

I. KATEGORIE

II. KATEGORIE

III. KATEGORIE

 

 

 

 

Česká republika

3

6

3

Bulharsko

 -

 -

1

Chorvatsko

 -

1

 -

Litva

 -

 -

1

Lotyšsko

 -

1

 -

Německo

 -

1

 -

Polsko

1

4

1

Rusko

1

2

2

Singapur

1

 -

 -

Taiwan

3

7

2

Ukrajina

2

2

3

 

 

 

 

CELKEM

11

24

13

 
 
 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

                   
                       
  I. KATEGORIE       II. KATEGORIE       III. KATEGORIE    
                       
1 Stoliarenko Anastasia   ČR   1 Dernova Anastasya   Ukrajina   1 Stehlík Bohumír   ČR  
2 Otáhalová Jana ČR   1 Handzušová Bára  ČR   1 Vrtiška Karel ČR  
3 Popova Margareta   Ukrajina   2 Kuchma Nataliya   Ukrajina   2 Yankevych Oleksandr   Ukrajina  
ČU Burganova Aliya   Rusko   2 Milyutina Elena   Rusko   2 Bajor Barbara Bajor  Polsko  
  Juan Alica  Taiwan   3 Rosputjko Antons   Lotyšsko   3 Ednyashev Dordzhaka  Rusko  
  Hou, Hsing-Ho Taiwan   ČU Dogan Lucija   Chorvatsko   3 Danilenko Daniel   Rusko  
  Chang, Juan-Yu Taiwan   ČU Pokorná Lucie   ČR   ČU Hořínek Filip  ČR  
  Kalvachová Ráchel ČR   ČU Punko Olga ČR     Davidkova Savoya Bulharsko  
  Liberchuk Anastasia Ukrajina   ČU Stachová Tereza  ČR     Chang, Chia-Se Taiwan  
  Loh Danielle Singapur   ČU Tschalamoff Stefa  Německo     Panfilenko Irina Ukrajina  
  Wit Katarzyna Polsko     Feng, Yun-Chi Taiwan     Yang, Tzu-Hsuan Taiwan  
          Frank Lin Taiwan     Radchych Severyn Ukrajina  
          Chang, Chia-Chi Taiwan     Kyle Yeh Taiwan  
          Kolatková Beata ČR          
          Kyle Yeh Taiwan          
          Liao, Yi-Ju Taiwan          
          Liu, Yen-Ni Taiwan          
          Misztal Ewa Polsko          
          Phoebe Tsai Taiwan          
          Potocznik Krzysztof Polsko          
          Pozdnyakova Elizaveta Rusko          
          Rakaš David ČR          
          Sochacka Joanna Weronika Polsko          
          Tomaszewska Karolina Polsko          
 
 

Absolutní vítěz 38. ročníku nebyl vyhlášen.



ZVLÁŠTNÍ CENY

Hlavní cena věnovaná městem Ústí nad Labem, byla rozdělena mezi dvě účastnice z 2. kategorie:
Báru Handzušovou z České republiky a Anastasyu Dernovu z Ukrajiny.

Cena MŠMT ČR pro nejúspěšnějšího českého pedagoga:
Irina Kondratenko

Cena hejtmana Ústeckého kraje za interpretaci skladby:
I. Šamo – Žert

Oleksandr Yankevych

Cena primátora města Ústí nad Labem za interpretaci skladby:
S. Rachmaninov - Elegie es moll

Bohumír Stehlík

Cena Českého Hudebního Fondu za interpretaci skladby:
J. Haydn- Fantasia C dur

Elena Milyutina 

Cena pro nejmladšího účastníka soutěže:
Alica Juan 

Anastasia Stoliarenko 


KONCERT VÍTĚZŮ

 
   
1. J. S. Bach - Gavotta z Anglické suity g-moll Alica juan
2. B. Martinů - Tři části z cyklu "Hry"  
     Y. Nakada - Etuda Anastasya Stoliarenko
3. C. Czerny - Variace na Vídeňský valčík Op. 12 Bára Handzušková
4. J. Haydn - Fantazie C-dur Elena Milyutina
5. J. S.Bach - Toccata e-moll  
    S. Rachmaninov - Elegie es-moll Bohumír Stehlík
6. L. van Beethoven - Sonáta g-moll Op. 2, č. 3 Karel Vrtiška
7. I. Šamo - Žert Oleksandr Yankevych
8. J. Haydn - Sonáta Es-dur - 1. věta  
    A. Glotov - Toccata Anastasya Dernova



BODOVÁ HODNOCENÍ FINALISTŮ - 2005


 

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.