Čeština   English  

39. ROČNÍK 2006

Souhrnné informace z mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE 

9. - 10. listopadu 2006 


POROTA

Předseda   
Doc. Petr Slavik   Česká republika
   
Členové  
Milan Langer   Česká republika
Monika Tugendliebová   Česká republika
Valerie Houdjakov   Rakousko
Sigrid Lehmstedt   Německo
Claudine Henrika van Breda  Jihoafrická Republika
Svetlana Zakharova  Ukrajina
   
Tajemnice    
Michaela Ozomová Česká republika
 
 

COUNTRY / PARTICIPANTS

I. KATEGORIE

II. KATEGORIE

III. KATEGORIE

 

 

 

 

Česká republika (ČR)

3

7

4

Bulharsko

1

 -

 -

Jihoafrická republika

2

4

1

Litva

1

 -

1

Polsko

1

1

2

Rusko

3

1

5

Taiwan

2

1

3

Ukrajina

1

3

1

 

 

 

 

Celkem

22

17

17

 
 

 

    VÝSLEDKOVÁ LISTINA                    
                         
    I. KATEGORIE       II. KATEGORIE       III. KATEGORIE    
                         
  1 Mojzešová Anna Sofie  ČR   1 Gemrot Adam  ČR   1 Stepasjuková Kristina ČR  
  2 Garanich Kateryna Ukrajina   1 Vrána Tomáš ČR   2 Lougovtseva Aleksandra  Rusko  
  3 Botyrius Aretas  Litva   2 Nomer Oleksandra  Ukrajina   2 Sennikova Aleksandra Rusko  
  ČU Rudanovskaya Syuzanna  Rusko   3 Lajdorf Edyta  Polsko   2 Czekierda Jakub Polsko  
  ČU Bykova Polina Rusko   ČU Stachová Tereza ČR   3 Dadashyan Mariam  Ukrajina  
  ČU Richter Stefanie-Anastasia  Rakousko     Cejpová Barbora ČR   3 Hořínek Filip  ČR  
    Aleev Denis Dulat Rusko     Du Toit Selmari  JAR   ČU Grigaliunaité Morta Litva  
    Bekker Elizabeth JAR     Ferreira Tinus JAR   ČU Kronfeld Ilya  Rusko  
    Bykova Polina Rusko     Goldenhuys Janri JAR     Draus Aleksandra Polsko  
    Fajnorová Anna Natália ČR     Chen, Kuan-Pu Taiwan     Chen Jennifer JAR  
    Ferreira Heleen JAR     Kamkina Alena Rusko     Jhang, Wun-Yi Taiwan  
    Hou, Hsing-ho Taiwan     Kiknavelidze Luka Ukrajina     Klyavina Alena Rusko  
    Hsu, Chih-Chin Taiwan     Kolatková Beata ČR     Korbelová Lenka ČR  
    Chien, Ting-Yuan Taiwan     Loshkov Artem Ukrajina     Lin, Wen-Chao Taiwan  
    Kalvachová Ráchel ČR     Pawlowska Marie ČR     Lin, Yi-Chun Taiwan  
    Loh Yomg-Yang Danielle Singapur     Punko Olga ČR     Ondrušíková Kateřina ČR  
    Otáhalová Jana ČR     Reed Caryn JAR     Shablova Ludmila Rusko  
    Potocká Kateřina ČR             Dadashyan Mariam Ukrajina  
    Sklářová Vanda ČR                  
    Šotkovský Jakub ČR                  
    Valcheva Jana Bulharsko                  
    Van Sittert Lezanti  JAR                  
    Wicher Olaf Polsko                  



Absolutním vítězem se stal Adam Gemrot z České republiky



ZVLÁŠTNÍ CENY

Hlavní cena pro absolutního vítěze soutěže věnovaná městem Ústí nad Labem:
Gemrot Adam 

Cena MŠMT ČR pro nejúspěšnějšího českého pedagoga:
Růžena Učňová

Cena hejtmana Ústeckého kraje za interpretaci soudobé skladby:
J. Gemrot - Tři malá preludia
Gemrot Adam 

Cena primátora města Ústí nad Labem za interpretaci skladby: W.A.Mozart - 12 variací D dur
Czekierda Jakub 

Cena Českého Hudebního Fondu za interpretaci skladby: K. Slavický - 12 malých etud (4 části)
Mojzešová Anna Sofie 

Cena pro nejmladšího účastníka:
Hou, Hsing-Ho


KONCERT VÍTĚZŮ  
   
1. F. Chopin - Nocturno c moll    
     K. Slavický - 12 malých etud (4 části)   Anna Sofie Mojzešová
3. W. A. Mozart - 12 variací D dur   Jakub Czekierda
4. S. Bortkiewicz - Lyrická myšlenka (2 části)  Tomáš Vrána
5. J. S. Bach - Francouzská suita Es dur (3 části)    
    J. Gemrot - Tři malá preludia   Adam Gemrot
6. F. Liszt - Tarantella Kristina Stepasjuková

 



BODOVÁ HODNOCENÍ FINALISTŮ - 2006

 

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.