Čeština   English  

4. ROČNÍK 1971

Souhrnné informace z Mezinárodní klavírní soutěže
VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE  
29. - 31. října 1971



POROTA

Předseda  
Pavel Štěpán  Praha
   
Členové  
Jaromír  Brož   Teplice
Věra Čanová   Ostrava
Arnoštka Grünfeldová   Praha
Inessa Janíčková  Brno
Eliška Kleinová   Praha
Eva Pappová   Bratislava
Mikuláš Strausz   Bratislava
Vladimír Topinka  Praha

 



STÁT / ÚČASTNÍCI

1. kategorie

2. kategorie

3. kategorie

       

ČSSR

40

40

30

SSSR

2

 -

1

Maďarsko

3

5

3

Polsko

 -

2

 -

CELKEM

45

47

34

 

 

  VÝSLEDKOVÁ LISTINA                  
                     
  CATEGORY I       CATEGORY II       CATEGORY III  
                     
1 Bubert Argus   SSSR    1 Kiss Kristina  Maďarsko   1 Randallu Kalle  SSSR
2 Nagy Péter   Maďarsko   2 Hršel Martin     ČSSR   1 Kátai Tibor    Maďarsko
2 Kubar Signe   SSSR   2 Kassai Istvan  Maďarsko   2 Bauer Zsuzsa    Maďarsko
3 Vlková Jana  ČSSR   3 Vokurková  Hana  ČSSR   3 Kubíček Jaromír    ČSSR
3 Moskalyková Pavlína  ČSSR   3 Pěgřímková  Hana  ČSSR   3 Matyáš Pavel  ČSSR
3 Svárovský Leoš  ČSSR   ČU_1 Gajan Ivan ČSSR   ČU_1    Dudáková Jana ČSSR
ČU_1   Kašpar Pavel ČSSR   ČU_1 Kučera Martin ČSSR   ČU_1    Virág Pavol ČSSR
ČU_1 Civínová Mirka  ČSSR   ČU_1 Rosol Jiří ČSSR   ČU Srbková Jana ČSSR
ČU_1 Čermáková Monika ČSSR   ČU_1 Varga Ágota  Polsko   ČU Voříšková Dana ČSSR
  Kurucz Tünde   Maďarsko   ČU_1 Hincáková Iva ČSSR   ČU Žehrová Vlasta ČSSR
  Černil Ondřej ČSSR   ČU_1 Kolářová Zdeňka ČSSR   ČU Tomášová Ivana ČSSR
  Becherová Monika ČSSR   ČU_1 Dubnová Ivana ČSSR     Bekeová Anna ČSSR
  Blažičková Drahomíra ČSSR   ČU Radziwonowicz Karol  Polsko     Bitnarová Ludmila ČSSR
  Brajková Jana ČSSR   ČU Němeček Martin ČSSR     Brhlíková Jana ČSSR
  Cápalová Hana ČSSR     Boušková Martina ČSSR     Fraňová Elena ČSSR
  Červená Anna ČSSR     Breznická Růžena ČSSR     Hrnečková Hana ČSSR
  Danášová Olga ČSSR     Comorková Veronika ČSSR     Hübner Petr ČSSR
  Durdilová Monika ČSSR     Davidová Zuzana ČSSR     Hupáková Jana ČSSR
  Feiglová Jarmila ČSSR     Dědková Šárka ČSSR     Kiss Márta   Maďarsko
  Folková Marta ČSSR     Fehér Veronika  Maďarsko     Kovářová Radmila ČSSR
  Fraňová Ludmila ČSSR     Fiklíková Marta ČSSR     Kratochvílová Blanka ČSSR
  Havlíková Eva ČSSR     Gráf Zsuzsana  Maďarsko     Kroutilová Helena ČSSR
  Hixová Hana  ČSSR     Haraszti Ágnes    Maďarsko     Makešová oriana ČSSR
  Holubová Zuzana ČSSR     Jandová Olga ČSSR     Michálková Věra ČSSR
  Jiroušková Iva ČSSR     Kolínská zorina ČSSR     Mintálová Eva ČSSR
  Kartáková Kateřina ČSSR     Komjatyová Ildiko ČSSR     Mišajková Anna ČSSR
  Kašparová Dagmar ČSSR     Kopčanová Alena ČSSR     Němcová Jaroslava ČSSR
  Kortusová Miroslava ČSSR     Kroupová Hana ČSSR     Pavlovičová Silvie ČSSR
  Kostinek Roman ČSSR     Kršková Mária ČSSR     Šachová Marie ČSSR
  Kubíková Vladimíra ČSSR     Neofitidu Marie ČSSR     Šarinová Irena ČSSR
  Ludvig Éva   Maďarsko     Novotná Jana ČSSR     Šikut Milan ČSSR
  Macharáčková Jana ČSSR     Pivka Marián ČSSR     Vrbová Jaroslava ČSSR
  Markytánová Magdaléna ČSSR     Skácel Zdeněk ČSSR        
  Martínková Jitka ČSSR     Skácilíková Helena ČSSR        
  Marvartová Zuzana ČSSR     Soušková Dana ČSSR        
  Mrázková Dana ČSSR     Svárovský Jaroslav ČSSR        
  Nečasová Jindra ČSSR     Sýkorová Eva ČSSR        
  Nouzáková Daniela ČSSR     Šídlová Eva ČSSR        
  Petriková Iveta ČSSR     Štěpánková Šárka ČSSR        
  Roubíček Vít ČSSR     Štěpánová Barbora ČSSR        
  Šantorová Milena  ČSSR     Švecová Dana ČSSR        
  Šimlíková Eva ČSSR     Tesařová Alena ČSSR        
  Škampa Martin ČSSR     Tölgová Hana ČSSR        
  Valovičová Beatrix ČSSR     Vaněčková Dagmar ČSSR        
  Vostrovská Daniela ČSSR     Vargová Helena ČSSR        
          Záhlava Jan ČSSR        
          Zicha Miroslav ČSSR        
                     

 

 

Absolutním vítězem 4. ročníku se stal Kalle Randalu ze SSSR



ZVLÁŠTNÍ CENY

Cena krajského pedagogického ústavu v Ústí nad Labem pro absolutního vítěze
Kalle Randalu - SSSR

Cena Okresního národního výboru v Ústí nad Labem za nejlepší výkon československého účastníka v 1. kategorii
Jana Vlková


Cena Okresního národního výboru v Ústí nad Labem za nejlepší výkon československého účastníka ve 3. kategorii
Jaromír Kubíček

Cena MŠ ČSR pro nejlepšího československého účastníka:
Martin Hršel

Cena Klubu přátel hudby v Ústí nad Labem pro učitelku nejlepšího československého účastníka:
Alena Fišerová

Cena Výzkumného ústavu odborného školství v Praze pro nejúspěšnější československou učitelku:
Jana Vlková

 

KONCERT VÍTĚZŮ  
   
1. Jana Vlková   A. Sarauer: Poetické variace
2. Signe Kübar   J. S. Bach: Preludium g moll
  S. Rakov: Scherzo
3. Péter Nagy   J. Haydn: Sonata A dur
4. Margus Bubert  J. S. Bach: Preludium d moll, D dur
  A. Pjart: Motýlek, Kachna
5. Hana Vokurková  J. K. Vaňhal: Adagio
  B. Smetana. Vzpomínka na Plzeň
6. Hana Pěgřímková -  G. B. Pescetti: Sonata c moll (2. věta)
7. Martin Hršel B. Martinů: Loutkové divadlo, Colombína zpívá, Harlekýn
8. István Kassai W. A. Mozart: Rondo D dur
9. Kristina Kiss  J. Hummel - Rondo
10. Pavel Matyáš  B. Martnů: Vánoce (2 části)
11. Jaromír Kubíček C. Debussy: Arabeska č. 2
12. Zsuzsa Bauer  J. Haydn: Sonata As dur (1. věta)
13. Tibor Kátai  L. van Beethoven: Rondo G dur
14. Kalle Randalu J. S. Bach: Preludium a fuga Fis dur
  A. Pjart: Sonatina

 


© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. Všechna práva vyhrazena.