Čeština   English  

LIST OF WINNERS : 1968 - 2017


1968   1969   1970   1971   1972   1973   1974   1975   1976   1977   1978   1979   1980   1981   1982   1983   1984
1985   1986   1987   1988   1989   1990   1991   1992   1993   1994   1995   1996   1997   1998   1999   2000   2001
2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013
    2014   2015   2016   2017

 
Mezinárodní klavírní soutěž
 

XLIX. ročník - 2016
     
I. kategorie

1. Yakimov Simon - ČR


2. Shymchak Anastasiya - Bělorusko     

2. Pochebut Yelyzaveta - Ukrajina

3. Mihailović Vuk - Srbsko

3. Cheng Chu Bo - Itálie

3. Wójcik Julia - Polsko

II. kategorie

1. Miljuš Una - Srbsko

1. Dipaola Alessandro - Itálie

2. Horáková Tereza - ČR

2. Rolbinova Alice - Rusko

2. Horáková Eliška - ČR


3. Ślimak Bartłomiej - Polsko

3. Pirog  Angelina - Bělorusko

III. kategorie

1. cena nebyla udělena

2. Zakrzewski Adam - Polsko

2. Martinelli Riccardo - Itálie

2. Vassilenko Valeria - Bulharsko

3. Stoklasová Rozálie - ČR 

IV. kategorie

1. Smoliarová Sára - ČR

1. Dvarionaité Elžbieta - Litva


1. Chudada Martin - ČR/SR

1. McCargow Anna - Rusko


1. Praženica Pavol - ČR

2. Martinka Filip - ČR

3. Jezdimirović Luka - Srbsko

3. Cosnefroy Maura - ČR

3. Kašnar Lucija - Chorvatsko 



 

 

XLVIII. ročník - 2015
     
I. kategorie

1.Schulmeister Jan - ČR

1. Ishmetyeva Alena - Rusko

1. Weller Emil - Rakousko

2. Shafar Tali - Bělorusko

2. Vassilev Ivaylo - Bulharsko

2.Petrů Valérie - ČR

3. Loginova Anastasiia - Rusko

II. kategorie

1. Oparin Egor - Rusko

1. Czerwiński Piotr - Polsko

2. Weller Max - Rakousko

2. Dipaola Alessandro - Itálie
  
3. Hoang Yen My - ČR

3. Mikešová Eliška - ČR

III. kategorie

1. Dalibaltayan Arsen - Chorvatsko

1. Acimovic Vladimir - Srbsko

1. Kolesnikova Elena - Rusko

1. Dazhaeva Anisa - Rusko

2. Karakas Benedek Kelton - Maďarsko

2. Martinelli Riccardo - Itálie

2. Zhogovska Dani - Makedonie

3. Fatejev Nikita - Estonsko

3. Bobotsov Mario - Bulharsko

3. Jaklová Veronika - ČR


IV. kategorie

1. cena nebyla udělena

2. Janković Aleksa - Srbsko

2. Knoulichová Anna - ČR

3. Kalinina Juliia - Rusko

3. Janková Josefína - ČR

3. Świtalski Ziemowit - Polsko

 

 

XLVII. ročník - 2014
     
I. kategorie

1. Donato Sofia - Itálie

1. Szindzielorz Alicija - Polsko

2. Lysenkova Elizabeth - Rakousko

II. kategorie

1. Kliuchereva Anastasiya - Rusko

1. Lytvynova-Müllerman Emiliya - Ukrajina

1. Stoklasová Rozálie - ČR

2. Bagar Radek - ČR

2. Valackaité Guoda - Litva

2. Jaklová Veronika - ČR

3. Mikešová Eliška - ČR

III. kategorie

1. Sacharevska Kamila - Polsko

1. Smoliarová Sára - ČR

2. Sidamonidze Tsotne - Gruzie

3. Velmozhina Alexandra - ČR

3. Martinka Filip - ČR

3. Tkadlčíková Eliška - ČR

IV. kategorie

1. Klyuchereva Elizaveta - Rusko                     

2. Maknickas Justas - Litva

2. De Beuckelaer  Tom - Belgie

2. Böhm Robin - ČR

3. Todorova Angela- Bulharsko

 

 
XLVI. ročník - 2013      
I. kategorie

1. Gevorgyan Eva - Rusko

2. Hoang Yen My - ČR

2. Bilytska Oleksandra - Ukrajina
II. kategorie

1. Čmejla Jan - ČR

2. Martinelli Riccardo - Itálie

3. Jaklová Veronika - ČR

3. Nagy Szilárd - SR
III. kategorie

1. Projahn Elias Friedrich - Německo

2. Strejcová Eva - ČR

2. Togo,Saki - Japonsko

3. Gražinis Adomas - Litva

3. Janková Josefína - ČR

3. Zarifullina Adeliia - Rusko
IV. kategorie

1. Radevski Dorde - Srbsko

2. Zukal Matouš - ČR

2. Šumníková Marie - ČR

2. Ratiu Emanuel - Německo

3. Szirtes Máté Amadé - Německo

3. Kulišič Danilo - Srbsko
       

 
XLV. ročník - 2012
I.kategorie                                     

1. Ayvazyan Kristine - ČR

1. Smoliarová Sára - ČR

1. Chuprina Mariia - Ukrajina               

2. Praženica Pavol - ČR

3.Trukhanovich Valeryi - Bělorusko             

3. Saitova  Aida - Rusko    
II.kategorie       

1. Śleziak Tymoteusz - Polsko        

2. Kadlecová Anna - ČR

2. Kovalenko Yaroslav - Rusko         

3. Ganina Nataly - Laotyšsko                         

3. Pham Judith - Francie     
III.kategorie                                       

1. Bílý Robert - Německo     

1. Kaptein Martin - Holandsko

1. Jäschke Marie - Němcko            

2. Šumníková Marie - ČR

3. Radevski Đorđe - Srbsko       

3. Zavadil Ondřej - ČR

3. Potocká Kateřina - ČR
 
       

 
XLIV. ročník - 2011
I. kategorie

1. Roman Frič - ČR

2. Eva Strejcová - ČR

2. Kristine Ayvazyan - ČR

3. Pavol Praženica - ČR
II. kategorie

1. Natalie Schwamová - ČR

2. Alessandro Villalva - Itálie

2.Marie Šumníková - ČR

2. Matouš Zukal - ČR

2. Varvara Sevortyan - Rusko

3. Jolandi Schaap - Jihoafrická republika
III. kategorie

1. Yelizaveta Malysheva - Rusko

1. Anna-Emília Maruskova - Kypr

2. Viktor Radić - Srbsko

3. Kateřina Potocká - ČR
 
       

 
XLIII. ročník - 2010
I. kategorie

1. Kierc Rozalia - Polsko

1. Fričová Renata - ČR

2. Matveeva Maria - Rusko

3. Kadlecová Anna - ČR
II. kategorie

2. Pham Hoang Anh - ČR

2. Potocká Kateřina - ČR

3. Bílý Robert - Německo
III. kategorie

1. Kalmanovich Kir - Rusko

2. Mojzešová Anna Sofie - ČR                             

2. Oliynik Yaroslav - Ukrajina

3. Otáhalová Jana - ČR
 
       

 
XLII. ročník 2009
I. kategorie

1. Matyáš Novák - ČR

1. Yelyzaveta Korman - Ukrajina

2. Clara Isabella Siegle - Německo

3. Pavle Krstič - Srbsko

3. Tea Stojsic - Srbsko
II. kategorie

1. Artyom Pak - Uzbekistan / Uzbekistan

2. Patrick Siegle - Německo / Germany

3. Filip Hausknecht - Česká republika
III. kategorie

1. Lili Bogdanova - Bulharsko

2. Yuliya Shek - Uzbekistan

2. Iryna Cherkashyna - Ukrajina

3. Veronika Issajeva - Estonsko

3. Jana Otáhalová - ČR
 
       

 
XLI. ročník - 2008
I. kategorie

1. Renata Fričová - ČR

1. Austria Stefanie-Anastasija Richter

2. Anahit Arushanyan - Arménie

3. Tomáš Boček - ČR

3. Valeryia Badon - Ukrajina
II. kategorie

1. Jakub Sládek - ČR

3. Yuka Imose - ČR

3. Jakub Šotkovský - ČR

III. kategorie

1. Mariam Abgaryan - Rusko

2. Silvia Valentina Vaterl - Rakousko

2. Tomáš Vrána - ČR

3. Liubou Kuneika - Bělorusko

3. Bára Handzušová - ČR
 
       

 
XL. ročník -  2007
I. kategorie

1. Anastasie Stoliarenko - ČR

2. Marta Czech - Polsko

3. Adam Kotula - Polsko

3. Denis Vovchenko - Ukrajina

II. kategorie

1. Tomáš Vrána - ČR

1. Jan Vojtek- ČR

2. Edyta Lajdorf - Polsko

3. Tomasz Ritter - Polsko
III. kategorie

1. David Hausknecht - ČR

1. Márton Balász Kiss - Rakousko

2. Kateřina Ondrušíková - ČR

2. Vu Ngoc - Německo

2. Irina Kuzmina - Ukrajina

3. Bára Handzušová - Česká republika

3. Kristina Annomuchamedova - Litva
 
       

 
XXXIX. ROČNÍK – 2006
I. kategorie

1. Anna Sofie Mojzešová - ČR

2. Kateryna Garanich - Ukrajina

3. Aretas Botyrius - Litva
II. kategorie

1. Adam Gemrot - ČR

1. Tomáš Vrána - ČR

2. Oleksandra Nomer - Ukrajina

3. Edyta Lajdorf - Polsko
III. kategorie

1. Kristina Stepasjuková - ČR

2. Aleksandra Lougovtseva - Rusko

2. Aleksandra Sennikova - Rusko

2. Jakub Czekierda - Polsko

3. Mariam Dadashyan - Ukrajina

3. Filip Hořínek - ČR
 
       

 
XXXVIII. ROČNÍK  – 2005
I. kategorie

1. Anastasia Stoliarenko - ČR

2. Jana Otáhalová -  ČR

3. Margareta Popova - Ukrajina
II. kategorie

1. Anastasya Žernova - Ukrajina

1. Bára Handzušová - ČR

2. Natalya Kuchta - Ukrajina

2. Elena Milyutina - Rusko

3. Anton Rosputjko - Lotyšsko
III. kategorie

1. Bohumír   Stehlík - ČR

1. Karel  Vrtiška - ČR

2. Oleksandr Yankevych - Ukrajina

2. Barbara Bajor - Polsko

3. Dordzhaka Ednyashev - Rusko

3. Daniel Danilenko - Rusko
 
       

 
XXXVII. ROČNÍK – 2004
I. kategorie

1. Jakub Sládek - ČR

2. Irena CHerkashyna - Ukrajina

3. Anna – Zenoviya Danchak - Ukrajina
II. kategorie

1. Mariya Kovalova - Ukrajina

2. Kateřina Ondrušíková -  ČR

3. Ingmar Lazar - Francie
III. kategorie

1. Ekaterina Mirokova - Rusko

1. Sandra Serksnyté - Litva

2. Tetyana Pryshchepa - Ukrajina

2. Martin Šafář - ČR

3. Jan Lukš - ČR         

3. Kamile Radzvilaité - Litva

3. Artur Lier   - Ukrajina
 
       

 
XXXVI. ROČNÍK  – 2003
I. kategorie

1. Bára Handzušová - ČR

1. David Hausknecht  - ČR

1. Maria Petrova - Ukrajina

3. Farit Galiachmetov - Rusko

3. Yuliana Rumyantseva - Ukrajina
II. kategorie

1. Nikolaj Khoziainov - Rusko

2. Kateřina Ondrušíková - ČR

3. Artur Sayfullayev - Bělorusko

3. Valeriya Vojnova  - Rusko
III. kategorie

1. Patrik Hévr - ČR

2. Marie Al – Ashabová -  ČR

2. Jaan Kapp - Estonsko

2. Igor Sedyuk - Ukrajina

3. Radoslav Kovář -  ČR

3. Andrea Schulz -Německo
 
       

 
XXXV. ROČNÍK  – 2002
I. kategorie

1. Florian Heinish - Německo

2. Olga Makukhina - Ukrajina

3. Mark Serdyuk - Ukrajina
II. kategorie

1. Victor Klioutchnikov - Rusko

2. Karel Vrtiška - ČR

3. Misha Meyer - JAR
III. kategorie

1. Darko Varga - Jugoslávie

2. Olena Shoykhet - Německo

2. Yevgeniya Dorofeyeva - Ukrajina

3. Soniya Yakovenko -  Ukrajina

3. Jan Lukš - ČR
 
       

 
XXXIV. ROČNÍK – 2001
I. kategorie

1. Elizabeth Sharma - Ukrajina

2. Oleg Shesha - Rusko

3. Sara Vujadinovič - Jugoslávie
II. kategorie

1. Olga Gavrylyuk - Ukrajina

2. Lukáš Klánský - ČR

3. Marina Pavlovič - Jugoslávie
III. kategorie

1. Peter Šandor - Slovensko

2. Tijana Andrejič - Jugoslávie

2. Simona Gjorceva - Makedonie

3. Rasa Vitkauskaité - Litva

3. Igor Pancevski - Makedonie

3. Jana Tůmová - ČR
 
       

 
XXXIII. ROČNÍK – 2000
I. kategorie

1. Sergei Karamushka - Ukrajina

2. Barbora Císařovská - ČR

2. Karel Vrtiška - ČR

3. Kateryna Levchenko - Ukrajina
II. kategorie

1. Tatina Telatnikova - Rusko

2. Vladimír Matoussevitch - Rusko

3. Anastasyia Zimina - Ukrajina
III. kategorie

1. Martin Levický - ČR

2. Evgeniy Andreev - Rusko

3. Brian Switala - JAR
 
       

 
XXXII. ROČNÍK– 1999
I. kategorie

1. Sergej Markin - Rusko

2. Nastja Grigorovich - Rusko

3. Maria Godjevac - Jugoslávie
II. kategorie

1. Elmira Sayfulyaeva - Bělorusko

1. Alexej Sobol - Bělorusko

2. Katja Kolpakova - Rusko

3. Hanna Biarozkina - Bělorusko
III. kategorie

1. Jakub Uhlík - ČR

1. Tatjana Sidorova - Rusko

2. Ognenka Gerasimovska - Makedonie

2. Mihkel Poll - Estonsko

3. Ilja Lechanov - Rusko
 
       

 
XXXI. ROČNÍK  – 1998
I. kategorie

1. Elena Los - Rusko

1. Igor Andrejev - Rusko

2. Gytis Laukaitis - Litva

3. Olga Gribovskja - Rusko
II. kategorie

1. Angelica Irkabajeva - Rusko

2. Nadia Pissareva - Rusko

2. Martin Levický - ČR

3. Gintaras Pamakštys - Litva
III. kategorie

1. Eugenyij Tcherepaninov - Rusko

2. Katarzyna Wasiak - Polsko

2. Ksenie Morozova - Rusko

3. Eliška Achatziova - ČR
 
       

 
XXX. ROČNÍK – 1997
I. kategorie

1. Dinara Nadjafova - Ukrajina

1. Olga Pisar - Rusko

2. Elena Jarkova - Rusko

2. Natasha Lepisevitch - Ukrajina

3. Alica Istigniejew - Polsko
II. kategorie

1. Magdaléna Adámková - ČR

2. Jan Ambrož - ČR

2. Alina Novik - Ukrajina

3. Jiří Levíček - ČR
III. kategorie

1. Julia Laptchinskaya - Rusko

2. Marko Pavlovič - Jugoslávie

3. Helena Sich - Ukrajina

3. Mladen Čolič - Jugoslávie
 
       

 
XXIX. ROČNÍK– 1996
I. kategorie

1. Tatjana Kolesova - Rusko

1. Margita Muzičenko - Rusko

2. Maria Finko - Rusko

2. Sudar Abdrašitov - Rusko

3. Alina Tarchanova - Rusko

3. Vitalij Pisarenko - Ukrajina

3. Veronika Böhmová - ČR
II. kategorie

1. Katerina Titova - Ukrajina

2. Alexandr Karazin - Rusko

2. Dušan Holý - ČR

3. Darja Kotelnikova - Rusko

3. Maria Filipova - Ukrajina
III. kategorie

1. Natalia Pavljučik - Rusko

2. Marko Pavlovič - Jugoslávie

2. David Přidal - ČR

2. Irina Karpenko - Ukrajina

3. Jan Bartoš - ČR
 
       

 
XXVIII. ROČNÍK – 1995
I. kategorie

1. Tatjana Morozova - Rusko

2. Vasilisa Štern - Rusko

2. Audroné Urbutyté - Litva

3. Regina Černičko - Ukrajina
II. kategorie

1. David Přidal - ČR

1. Sonata Alšauskaité - Litva

2. Lena Lomaeva - Rusko

3. Lu Boven - Čína

3. Darius Mažintas - Litva
III. kategorie

1. Michal Mašek - ČR

1. Roman Timoščuk - ČR

2. cena neudělena

3. Elena Varanova - Rusko

3. Klára Sedmíková - ČR
 
       

 
XXVII. ROČNÍK  – 1994
I. kategorie

1. Lilia Bikmullina - Rusko

2. Gabia Butkuté - Litva

2. Dušan Holý - ČR

3. Anna Kopeč - Polsko
II. kategorie

1. Elena Gavrilova - Rusko

1. Márk Karasi - Neměcko

2. Won Lin Lee - Malajsie

2. Chonk Jia Wen - Malajsie

3. Johanes Cziupka - Neměcko

3. Maria Saveljeva - Ukrajina
III. kategorie

1. Sergej Voronov - Rusko

2. László Holicz - Maďarsko

2. Simon Trpčeski - Makedonie

3. Markéta Cibulková - ČR

3. Michal Mašek - ČR

3. Bojan Kolarov – Bulharsko
 
       

 
XXVI. ROČNÍK– 1993
I. kategorie

1. Dimitrij Demjaškin - Rusko

2. Jane Hg Chee Yean - Malajsie

2. Evelina Puzaité - Litva

2. Magdaléna Marszalek - Polsko

3. Jelena Lomaeva - Rusko

3. Patricia Pfaff - Neměcko
II. kategorie

1. Foo Mei Yee - Malajsie

2. László Holicz - Maďarsko

3. Markéta Cibulková - ČR

3. Aidas Poudžiukas - Litva
III. kategorie

1. Eldar Gafarov - Rusko

2. Vera Useckaja - Rusko

3. Darko Kostovski - Makedonie

3. hubert Salwarovski - Polsko

3. Salome van der Walt - JAR
 
       

 
XXV. ROČNÍK  – 1992
I. kategorie

1. Daša Rabotkina - Rusko

2. Katarzyna Daleczko - Polsko

2. Karolína Syrovátková - ČSFR

3. Jan Bartoš - ČSFR

3. Julia Woschner - Neměcko
II. kategorie

1. Matei Varga - Rumunsko

1. Herbert Schuch - Neměcko

1. Libor Nováček - ČSFR

2. László Holicz - Maďarsko

3. Anna Pišpek - Chorvatsko

3. Vesna Cenič - Polsko
III. kategorie

1. Ieva Jokubavičiuté - Litva

2. Galja Vraneševič - Jugoslávie

2. Martina Filjak - Chorvatsko

3. Jurgita Jauniškyté - Litva

3. Anna Graszik - Maďarsko
 
       

 
XXIV. ROČNÍK  – 1991
I. kategorie

1. Katja Menščikova - Rusko

2. cena neudělena

3. Markéta Cibulková - ČSFR

3. Iveta Madrasová - ČSFR

3. Alexandra Ismer - Neměcko
II. kategorie

1. Vadim Chajmovič - Litva

1. Václav Mácha - ČSFR

2. Hans-Richard Ludewig - Neměcko

2. Irina Škurindina - Rusko

2. Daniel Kallmunzer - ČSFR

3. Elzbieta Zubadlo - Polsko

3. Salome van der Walt - JAR
III. kategorie

1. Andrius Žlabys - Litva

2. Dmitrij Kaprin - Rusko

2. Julia Stachova - Rusko

3. Hanna Holeksa - Polsko

3. Vaiva Eidukaityté - Litva
 
       

 
 XXIII. ROČNÍK  – 1990
 I. kategorie

1. Olga Vasiljeva - Rusko

2. Libor Nováček - SČFR

2. Václav Mácha - ČSFR

3. Nina Šimkunas - Rusko

3. Polina Jakovleva - Rusko

3. Iveta Madrasová - ČSFR
II. kategorie

1. Konrád Maria Engel - Neměcko

1. Zuzana Zamborská - ČFRR

2. cena neudělena

3. Jerzy Stecki - Polsko

3. Makiko Nakachi - ČSFR

3. Margita Stojkova - Bulharsko

3. Zelina Sannum - Norsko
III. kategorie

1. Rem Urasin - Rusko

2. Gabrielius Alekna - Litva

2. Martin Marko - Estonsko

3. Alice Flajšingrová - ČSFR

3. Lidia Bizjak - Jugoslávie

3. Jan Hreňo - ČSFR
 
       

 
XXII. ROČNÍK  – 1989
I. kategorie

1. Evgenij Sudbin - Rusko

2. Julian Erkoč - Bulharsko

3. Libor Nováček - ČSSR

3. Irina Georgieva - Bulharsko
II. kategorie

1. Vichren Urumov - Bulharsko

1. Andrius Žlabys - Litva

2. Anna Luščik - Rusko

2. Marie Therese Gundel - Neměcko

2. Michal Ferber - Polsko

3. cena neudělena
III. kategorie

1. Siiri Schütz - Neměcko

1. Ralf Taal - Estonsko

2. Eliška Gazdová - ČSSR

3. Péter Józa - Maďarsko

3. Katarina Rasenhorn - Neměcko
 
       

 
XXI. ROČNÍK – 1988
I. kategorie

1. Markéta Cibulková - ČSSR

2. Iveta Madrasová - ČSSR

2. Klára Sedmíková - ČSSR

3. Zuzana Tuláková - ČSSR
II. kategorie

1. Bálint Zsoldos - Maďarsko

2. Ingrid Sprenger - Neměcko

2. Karin Hallingu – Estonsko

2. Ruža Semova - Bulharsko

3. Dagmar Reschke - Neměcko

3. Erzsébet Vékes - Maďarsko

3. Zuzana Zamborská - ČSSR
III. kategorie

1. Viktoria Larisova - Rusko

1. Luboš Přibyl - ČSSR

2. Zlatka Zlatkova - Bulharsko

3. Guoda Gadvalaité - Litva

3. Jitka Fraňková - ČSSR

3. Emília Poppova - Bulharsko
IV. kategorie

1. Daniel Heyne - Neměcko

2. Skirmante Kežyté - Estonsko

3. cena neudělena
       

 
XX. ROČNÍK – 1987
I. kategorie

1. cena neudělena

2. Markéta Cibulková - ČSSR

2. Libor Nováček - ČSSR

3. Eva Nykrýnová - ČSSR

3. klára Sedmíková - ČSSR
II. kategorie

1. Viktor Nikolov - Bulharsko

1. Alexandra Trusova - Rusko

2. Petra Pospíšilová - ČSSR

2. Sarkis Baltajan - Bulharsko

2. Maria Nevolovič - Rusko

3. Katerina Cankova - Bulharsko
III. kategorie

1. Holger Solovjov - Estonsko

2. Jitka Fraňková - ČSSR

2. Petr Petrov - Bulharsko

3. Katrzyna Rzeszutek - Polsko

3. Georgi Slavčev - Bulharsko
IV. kategorie

1. Eugenius Žarskus - Litva

1. Stefan Burkhardt - Neměcko

2. Ivona Slonková - ČSSR

3. Bohdan Paščovski - Bulharsko
       

 
XIX. ROČNÍK  – 1986
I. kategorie

1. Anne Folger - Německo

2. cena neudělena

3. Libor Nováček - ČSSR

3. Zuzana Hajasová - ČSSR

3. Renáta Holková - ČSSR
II. kategorie

1. Lidija Andrejeva - Bulharsko

2. Magdaléna Bajuszová - Slovensko

2. Petra Pospíšilová - ČSSR

2. Radoslav Nikolov -  Bulharsko

3. Jitka Fraňková - ČSSR

3. Viviant Savova - Bulharsko
III. kategorie

1. cena neudělena

2. Markus Kivistik - Estonsko

2. László kenéz - Maďarsko

2. Emília Taševa - Bulharsko

3. Gergely Bogányi - Maďarsko

3. Iliana Todorova - Bulharsko

IV. kategorie

1. Ivona Slonková - ČSSR

1. Halina Jančíková - ČSSR

1. Till Kelner - Rakousko

2. Magdaléna Lisak - Polsko

3. Jitka Čechová - ČSSR
       

 
XVIII. ROČNÍK  – 1985
I. kategorie

1. Viktor Stojanov - Bulharsko

2. Christian Meinel - Německo

3. Libuše Němcová - ČSSR

3. Zuzana Zamborská - Slovensko
II. kategorie

1. Jurmo Hespere – Estonsko

1. Raluca Stirbat - Rumunsko

2. Magdaléna Bajuszová - Slovensko

2. Anna Angelova - Bulharsko

3. Siiri Schulz - Německo

3. Luboš Přibyl - ČSSR

3. Gergely Bogányi – Maďarsko
III. kategorie

1. Ragna Schimmer - Německo

2. Ivona Solonková - ČSSR

2. Ivan Petrov - Bulharsko

3. Daniela Erhartová - ČSSR

3. Petra Rutzenhoff - Německo
IV. kategorie

1. Sabine Simon - Německo

1. Nicola Kollner - Německo

2. Rozina Stojčeva - Bulharsko

2. Lars Voght - Německo

3. Christian Müller - Německo

3. Silke Hohnbaumm - Německo
       

 
XVII. ROČNÍK  – 1984
I. kategorie

1. Asen Stojkov - Bulharsko

2. Martina Pospíšilová - ČSSR

2. Martin Tomek - Slovensko

3. Magdaléna Bajuszová - Slovensko
II. kategorie

1. Jasen Velčev - Bulharsko

2. Raluca Stirbat - Rumunsko

2. Zornica Colova

3. Magdaléna Bajuszová - Slovensko

3. Stefan Burkhardt - Německo

3. Jiří Brynda - ČSSR

3. Petr Novák - ČSSR
III. kategorie

1. Magdalena Lisak – Polsko

1. Angelika Genova - Bulharsko

2. Halina Jančíková - ČSSR

2. Ivona Solonková - ČSSR

3. cena neudělena
IV. kategorie

1. Renata Lichnovská - ČSSR

2. Jan Pipek - ČSSR

3. Susann Kneissel - Německo

3. Izabella Simon - Maďarsko

       

 
XVI. ROČNÍK – 1983
I. kategorie

1. Jitka Fraňková - ČSSR

2. Petra Pospíšilová - ČSSR

3. cena neudělena
II. kategorie

1. Isabela Alexandrova - Bulharsko

1. Michaela Oravcová - Slovensko

1. Veselina Boteva - Bulharsko

2. Daniela Erhartová - ČSSR

3. Ivona Solonková - ČSSR
III. kategorie

1. Dan Vladescu - Rumunsko

2. Halina Jančíková - ČSSR

3. Miriam Fialová - ČSSR

3. Daniela Hlinková – Slovensko
IV. kategorie

1. Marieta Petkova - Bulharsko

2. Kordula Schumann - Německo

2. Miloš Bok - ČSSR

2. Jan Čech - ČSSR

3. Ilja Černajev - Bulharsko

3. Michal Kubal - ČSSR
       

 
XV. ROČNÍK – 1982
I. kategorie

1. Jiří Kollert - ČSSR

2. Jan Petr - ČSSR

3. Denis Lysov – Rusko
II. kategorie

1. Marrit Geretz - Estonsko

2. Alena Králová - ČSSR

2. Denislava Pavlova - Bulharsko

3. Halina Jančíková - ČSSR
III. kategorie

1. Darius Šimkunas - Litva

2. Stefan Dimitrov - Bulharsko

3. Piret Randal - Estonsko
IV. kategorie

1. Donalds Račis - Litva

2. cena neudělena

3. Dénes Várjon - Maďarsko

3. Miloš Bok - ČSSR

3. Aladar Rasz - Rumunsko
       

 
XIV. ROČNÍK  – 1981
I. kategorie

1. Milada Přibylová - ČSSR

2. Ilona Markevič - Rusko

2. Leila Najdenova - Bulharsko

3. Ivona Solonkova - ČSSR

3. Andrus Rang - Estonsko
II. kategorie

1. Miloš Bok - ČSSR

1. Indrek Laul - Estonsko

1. Kordula Schumann - Německo

2. Dénes Pipek - ČSSR
III. kategorie

1. Vaida Kirvelyté - Litva

2. Dariusz Pavlas – Polsko

3. Andrius Talimaa - Litva

3. Karin Ritschel - Německo
 
       

 
XIII. ROČNÍK  – 1980
I. kategorie

1. Vladimír Christov - Bulharsko

2. Iljana Ravanova - Bulharsko

3. Oksana Michajlova - Rusko

3. Petr Jiříkovský - ČSSR
II. kategorie

1. Andreas Boyde - Německo

2 . Wojciech Switala - Polsko

3. Piotr Krajniak - Polsko

3. Jana Pavlíková - ČSSR
III. kategorie

1. Martin Raide - Estonsko

2. Ludmila Tarasova – Rusko

2. Martin Kotek - ČSSR

3. Michal Rezek - ČSSR

3. Elena Sidoreva - Rusko
 
       

 
XII. ROČNÍK – 1979
I. kategorie

1. Jan Pipek - ČSSR

1. Anna Petrova - Rusko

2. cena neudělena

3. Adam Gren - Polsko

3. Aniko Novak - Maďarsko

II. kategorie

1. Igor Ardašev - ČSSR

2. Tunde Csoba - Maďarsko

3. Ani Aramova - Bulharsko

3. Karin Ritschel - Německo

3. Gábor Legindi - Maďarsko
III. kategorie

1. Roman Raithel - Německo

2. Cornelia Freese - Německo

3. Darius Burnecki - Polsko

3. Michal Rezek - ČSSR

3. Jana Mečová - ČSSR
 
       

 
XI. ROČNÍK – 1978
I. kategorie

1. Igor Ardašev - ČSSR

2. Amadeus Gros - Německo

2. Wojciech Switala - Polsko

3. Justas Dvarionas - Litva

3. Andrea Boyde - Německo

3. Rumjana Kirčeva - Bulharsko
II. kategorie

1. cena neudělena

2. Rita Papp - Maďarsko

2. Adrien Soós - Maďarsko

3. Ulrich Meining - Německo
III. kategorie

1. Thomas Effner - Německo

1. Jana Potočková - ČSSR

2. Zuzana Paulechová - Slovensko

2. Tomáš Hála - ČSSR

3. cena neudělena
 
       

 
X. ROČNÍK  – 1977
I. kategorie

1. Karin Ritschel - Německo

1. Martin Kotek - ČSSR

2. Alexandr Vasilenko - Bulharsko

3. Luděk Šabaka - ČSSR

3. Monika Pecikieviczová - ČSSR
II. kategorie

1. Leonid Kuzmin - Bělorusko

1. Zbignevas Tatolis - Litva

2. Cvetelina Nenkova - Bulharsko

2. Simona Klučková - ČSSR

3. Javor Konov - Bulharsko

3. Szymon Kowalczyk - Polsko

3. Jana Potočková - ČSSR
III. kategorie

1. Lijana Baronaité - Litva

1. Ireneusz Jagla - Polsko

2. Albina Šiksnuité - Litva

2. Vladimír Dulov – Bělorusko

3. Lora Angelova - Bulharsko
 
       

 
IX. ROČNÍK – 1976
I. kategorie

1. Luděk Šabaka - ČSSR

2. Jitka Drobílková - ČSSR

2. Monika Pecikieviczová - ČSSR

3. Almouth Krauser - Německo

3. Csoba Tunde - Maďarsko

3. Martin Kotek - ČSSR

3. Rita Papp - Maďarsko
II. kategorie

1. Zuzana Paulechová - Slovensko

1. Jana Patočková - ČSSR

1. Jana Juliová - ČSSR

2. Lala Filipova - Rusko

2. Ivan Kováč - ČSSR

2. Radoslava Dimitrova -Bulharsko

3. cena neudělena
III. kategorie

1. Kristina Schell - Německo

2. Lauri Vainmaa - Estonsko

2. Heili Seppo - Estonsko

3. Jaromír Klepáč - ČSSR

3. Riina Piirsalu - Estonsko
 
       

 
VIII. ROČNÍK – 1975
I. kategorie

1. Ingrid Kalousová - ČSSR

2. Luděk Šabaka - ČSSR

2. Jana Kociánová -Slovensko

2. Jana Patočková - ČSSR

3. Martin Kotek - ČSSR

3. Helena Suchárová - ČSSR

3. Petra Smejkalová - ČSSR
II. kategorie

1. Neringa Puisyté - Litva

2. Aleksandras Kovalskis - Litva

3. Arunas Dikčius - Litva

3. Mariana Giurkova - Bulharsko

3. Robert–Jens Melke - Německo
III. kategorie

1. Bojan Vodeničarov - Bulharsko

2. Gabor Czalog - Maďarsko

3. Ludmila Fraňková -Slovensko

3. Jana Macharáčková - ČSSR

3. Larisa Miolnárová - Slovensko
 
       

 
VII. ROČNÍK – 1974
I. kategorie

1. Tomáš Tvaroch - ČSSR

2. Zuzana Pailechová – Slovensko

2. Jana Potočková - ČSSR

3. Miloš Hýsek - ČSSR

3. Ivan Kováč - ČSSR
II. kategorie

1. Amad Weiland - Německo

1. Lani Pille – Estonsko

1. Maria Krasteva – Bulharsko

2. Albena Chadjikraceva - Bulharsko

3. Arunas Staškus – Litva

3. Ireneusz Jagla – Polsko
III. kategorie

1. Zsuzsa Kollar – Maďarsko

1. Zdeňka Kolářová - ČSSR

1. Egle Perkumaité - Litva

2. Katri Kaasik - Estonsko

2. Gerald Fauth - Německo

3. Lolita Skirbutaité - Litva

3. Iliona Todorova - Bulharsko
 
       

 
VI. ROČNÍK – 1973
I. kategorie

1. Jana Vlková – ČSSR

1. Simona Klučková - ČSSR

2. Marie Mátlová - ČSSR

3. Zuzana Paulechová - Slovensko

3. Jana Potočková - ČSSR
II. kategorie

1. Szokolav Balasz - Maďarsko

2. Kristina Schell - Německo

3. Iwona Karasinska - Polsko

3. Alexandra Točeva - Bulharsko
III. kategorie

1. Michail Slavom - Bulharsko

1. Tibor Poszgai - Maďarsko

1. Piret Gurtova - Estonsko

2. Bajnov Nedelkovič - Bulharsko

2. Věra Hájková - ČSSR

3. cena neudělenad
 
       

 
V. ROČNÍK – 1972
I. kategorie

1. Martin Hršel - ČSSR

2. Zarosí Orsolya - Maďarsko

3. Ondřej Černil - ČSSR

3. Jitka Rakušanová - ČSSR
II. kategorie

1. Leoš Svárovský - ČSSR

1. Istvan Kassai - Maďarsko

2. Zdeňka Kolářová - ČSSR

2. Marián Pivka - Slovensko

3. Robert Szacsky - Maďarsko

3. Gerald Fauth - Německo

3. Laszlo Erdélyi - Maďarsko
III. kategorie

1. Rein Mets - Estonsko

2. Tibor Poszgai - Maďarsko

3. Christiane Wildner - Německo
 
       

 
IV. ROČNÍK - 1971
I. kategorie

1. Argus Bubert - Estonsko

2. Péter Nagy - Maďarsko

2. Signe Kubar - Estonsko

3. Jana Vlková - ČSSR

3. Pavlína Moskalyková - ČSSR

3. Leoš Svárovský - ČSSR
II. kategorie

1. Kristina Kiss - Maďarsko

2. Martin Hršel - ČSSR

2. Istvan Kassai - Maďarsko

3. Hana Vokurková - ČSSR

3. Hana Pěgřímková - ČSSR
III. kategorie

1. Kalle Randallu – Estonsko

1. Tibor Kátai - Maďarsko

2. Zsuzsa Bauer - Maďarsko

3. Jaromír Kubíček - ČSSR

3. Pavel Matyáš - ČSSR
 
       
       
Národní klavírní soutěž

 
III. ROČNÍK - 1970
I. kategorie

1. Leoš Svárovský

2. Monika Maňasová

3. Alena Kociánová

3. Ivana Polcarová
II. kategorie

1. Hana Pěgřímková

1. Yveta Koláčková

1.Jitka Hlobílková

2. Hana Vokurková

2. Alena Tesařová

3. Věra Hájková

3.Ivan Gajan

3. Alena Kopčanová

3. Iva Hincáková

III. kategorie

1. Tomáš Víšek

2. Martina Kaplanová

3. Jana Homolková
IV. kategorie

1. cena neudělena

2. Aleš Zoulek

3. Petr Kofroň
       

 
II. ROČNÍK- 1969
I. kategorie

1. Zdeňka Kolářová

1. Martin Hršel

2. cena neudělena

3. Ivana Polcarová

3. Alena Tesařová
II. kategorie

1. Tomáš Víšek

1. Ivana Tomášová

2. Petr Hübner

2. Magdaléna Ivanová

3. Petr Zejfart
III. kategorie

1. Eva Virsíková

1. Martina Vítová

2. Jindřich Bajgar

3. Eliška Beránková
IV. kategorie

1. Cyril Dianovský

2. cena neudělena

3. Olga Titulová

3. Svatava Valešová

3. Elene Mešková
       

I. ROČNÍK – 1968
I. kategorie

1. Jana Brhlíková

2. Hana Vokurková

3. Martin Hršel
II. kategorie

1. Martina Vítová

2. Jan Sn&

© Copyright 2014 ZUŠ Evy Randové. All Rights Reserved.